Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Podoba się pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
41.18%
7 41.18%
Nie
58.82%
10 58.82%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Zmiany w TnS
#11
ktoś powiedział, że różnice są tak małe, że nie warto by było szukać skoczni.
to można zwiększyć różnice, np. najgorszy przedział 5-10, najlepszy 40-50
 
#12
Na czacie ogólnym mogą wprowadzać w błąd ale na pomocy to nie Smile
 
#13
Chcecie jeździć i szukać skoczni do trenowania a własna, klubowa pieczołowicie rozwijana stoi niewykorzystana ! Smile
 
#14
Ciekawy pomysł mi wpadł, że można TnS na skoczni klubowej zrobić, on by był stały na średnim poziomie 20-30, a na innych max można by 50 Wink
 
#15
Popieram jak najbardziej! Smile
A oprócz tego pomyśleć może o udostępnieniu skoczni klubowej do częstszych tam bytności (skoki w ramach tylko swojego klubu, wypróbowywanie sprzętu, zawody 1 x1, 2 x 2 z zawodnikami innych klubów).
 
#16
A ja mam jeszcze inny pomysł. Obecnie skocznie są rozbudowywane m.in. pod względem miejsc dla kibiców, co oczywiście daje dochód. Moim zdaniem powinna zostać także dodana opcja rozwoju treningu na skoczni w reprezentacji (np. zmienienie sztabu szkoleniowego, czy coś w ten deseń). Wszystkie skocznie w grze miałyby określoną bazę, dawałyby, np. po 10 wybranej UM. Selekcjoner i zastępca mieliby możliwość rozwoju swoich skoczni narodowych pod ww. względem. To wzmogłoby konkurencję pośród reprezentacji. Wtedy gracze również musieliby wyszukiwać najbardziej rozbudowanej skoczni dodatkowo ci, którzy przyjeżdżaliby z zagranicy płaciliby więcej za karnety. Co wy na to? Smile
 
#17
Interesujące Matis Smile
 
#18
1-10 w klubowej, dwa budynki(max 10 poziom)
pierwszy, każdy poziom daje + 1 do minimum
drugi, daje + 2 do maximum
 
#19
Fajny pomysl, kiedys gdzies widzialem jak ktos proponowal zrobienie obozu klubowego, na wlasnej skoczni ewentualnie innych skoczniach na poczatek sezonu, ale ta miana TNS jak najbardziej cos urozmaici, napewno nie zmniejszy w wiekszej ilosci umiejetnosci do najlepszych Wink
 
#20
nie zmieni, ale bardzo urozmaici grę. Nie będzie się robić TnS tylko na jednej skoczni(chyba że w klubie)
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości