Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Narodowy
#1
Cześć. Chcieliście zmian w PN, aby w tych zawodach występowali głównie gracze nie mieszczący się w reprezentacji.
Moja propozycja jest taka by na ten sezon tymczasowo zrobić limit UM dla graczy, którzy mogą zapisac sie do PN. Ten limit wynosiłby 100 tys., 150 tys. lub 200 tys. UM. Według mnie każdy powyżej tego limitu mieści sie w kadrze reprezentacji tymbardziej, że w reprezentacji jest miejsce dla AŻ 8 ZAWODNIKÓW w PŚ jak i PK. Co Wy na to? Gdyby większość sie zgodziła to moze jeszcze w tym sezonie zaszła by ta zmiana.

P.S. to byłaby prawdopodobnie tymczasowa zmiana, która ograniczyła by występ lepszych skoczków w PN do czasu wymyślenia nowej lepszej zmiany w tym kierunku.
 
#2
limit do ilu um jestem na tak sprawdzcie we wszystkich repkacj jaki jest najsłabszy który sie nie łapie ale 100 tysięcy um napewno wystraczy na kadre
 
#3
100 tys to i tak bardzo dużo. Jeśli patrzeć na indywidualne, to ja mam powołanych nawet takich po kilkanaście um, w tym jeszcze kilku nieaktywnych, a jeśli brać pod uwagę drużynówki to tak ok. 100k
 
#4
Jestem za!
Pomysł jest tymczasowy, ale ja jestem za tym by pozostał dłużej Wink
 
#5
Świetny pomysł i sądzę, że limit 100 000 będzie odpowiedni a nawet mógłby być jeszcze niższy np: 80 000. Trzeba dać szansę "świeżynkom" by się szybko nie zniechęcili grą
 
#6
w takim razie może nawet 50 k niech administracja sprawdzi ile trezba minimum by dostac sie do kadry w każdej i najniższy próg wprowadzi
 
#7
Mniej niż 100 tys. UM nie da rady.
 
#8
dobry pomysł
HeartHeart
 
#9
no to 100 dajcie i po temacie
 
#10
Jak dla mnie świetny pomysł ja gram od wczoraj i mam około 18 k UM a gra mi się spodobała tylko muszę ją ogarnąć Wink
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości