Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Narodowy
#11
Dla graczy poniżej tego limitu.
 
#12
(08-30-2014, 20:46)matty napisał(a):  Mniej niż 100 tys. UM nie da rady.
bo?
 
#13
Bo są gracze nie mieszczący się w kadrze mający więcej niż 100 tys. UM.
 
#14
ale gdy mowa o kadrze mówimy o drużynówkach czy o indywidualnych? Bo jeśli o drużynówkach w Norwegii, która jest jedną z najmocniejszych i dobrze wyposażoną w zawodników najsłabszy zawodnik w drużynówkach ma 118k. Nie łapie się tylko jeden. Kolejny ma 60k..
A jeśli o indywidualnych to po zwiększeniu liczby trzeba było powoływać nieaktywnych nawet lub takich mających po 20-30k.
No chyba, że Polska ma więcej zawodników, bo nie wydaje mi się, żeby w innych reprezentacjach był aż taki przepych.

Sprawdziłam. W Polsce w seniorach już nie macie miejsca, ale w juniorach sporo bo są słabi i nieaktywni. A więc tylko borowicz, który na razie ma 19 lat, więc spokojnie może być w juniorach. A za sezon w wielu reprezentacjach dojdzie sporo seniorów, więc myślę, żeby wówczas przesunąć granice bycia juniorem, a nie dawać, że tacy po 100 a z czasem i coraz więcej, jak nie będą łapać się do kadry seniorów a będą za starzy na juniorów to będą w PN....
 
#15
w Polsce się może ktoś nie łapie, bo dwóch adminów zajmuje miejsce ;p
 
#16
no i co zrobicie to w koncu czy nie?
 
#17
Zostało wprowadzone parę dni temu.
 
#18
do ilu um 200000 to znacznie za dużo
tracicie przez to sporo graczy

z,przeciez on jest dla nowych graczy którzy nie dostają sie do kadry ,jakby tak było więcej zaowdników by było ,bo gdy rejestrujesz sie i zdobywasz dobre miejsce bo sa zawodnicy na porównywalnym poziomie to możesz z nimi rewalizowac nawet o 1 miejsce i ta osoba gra dalej a nie ktoś ze 150 tys um gra i wygrywa to ta słabsza nowa rezygnuje
 
#19
Popieram zdanie Gaziora. Trzeba obniżyć te 200 tysiaków ponieważ gra straci nowych zawodników. Kto będzie chciał grać jak zacznie przygodę, wytrenuje specjalizacje (a do tego potrzeba duuużo czasu i cierpliwości) i będzie miał np 40 k po miesiącu grania a nadal nie będzie się łapał do II serii w PN to prędzej zrezygnuje z gry niż będzie dalej się męczył i nie widział żadnych efektów treningu...
 
#20
AT proponował Puchar Młodzików, ale spotkał się z odmową.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości