Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygodniowy ban na grę
#1
Nick, ID: Decross, 2514
Od kogo otrzymano bana: Administrator Techniczny
Data i godzina otrzymania bana: 31.08.14, 17.32
Powód bana: Ciągłe reklamowanie swojej gry na czacie oraz na PW
Krótki opis zdarzenia:
Nie reklamowałem gdyż:
- nigdy nie podałem linka na czacie
- nie wymieniałem nawet nazwy
- inni gracze inicjują na czacie rozmowy o mojej grze, a nie ja. Konkretnie King Avek zaczął od czegoś w stylu "Ciekawe kiedy gra Decrossa będzie gotowa" - chyba nie dostał za to nawet ostrzeżenia, a ja dostałem zbyt surową karę - tygodniowego bana na grę, również bez żadnego wcześniejszego ostrzeżenia.
- Nieprawda, że reklamowałem grę na PW. Pisałem na ten temat zaledwie z dwoma osobami, z czego tylko jedna dostała linka i nie wiem jakie to ma znaczenie, gdyż i tak dostałaby ten link na facebooku. CO CIEKAWE: powód bana daje jasno do zrozumienia, że AT czyta prywatne rozmowy, co jest moim zdaniem mocno niestosowne. Czym innym byłoby zauważenie, że rozsyłam spam do kilkunastu czy kilkudziesięciu osób (a tego nie robiłem), a czym innym jest czytanie prywatnych rozmów...

Ten ban zrujnuje całkowicie moje szanse na wygranie PK (moj ostatni sezon jako junior) i cały mój 9 miesięczny wysiłek jaki włożyłem w grę.
Ban jest dla mnie nieuczciwy przede wszystkim dlatego, że za domniemane reklamowanie nigdy nie dostałem żadnego ostrzeżenia. Nie reklamowałem i reklamować swojej gry nie zamierzałem.
 
#2
AT czyści konkurencje taka jest prawda Undecided I potwierdzam Decross nie reklamował swojej gry. I po za tym to jest śmieszne, bo nawet jeszcze ta gra nie powstała, więc jaka reklama Huh.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#3
długo czekaliśmy by sobie porywalizować w PK na najwyższym poziomie i wszystko na nic...
 
#4
Ta gra się robi coraz bardziej chora.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#5
Również uważam, że to "lekkie" przegięcie i takim zachowaniem na pewno więcej graczy nie przyciągniecie, a wręcz przeciwnie liczne grono może się zrazić...

Po pierwsze - według regulaminu za złamanie punktu czwartego (4. Zabrania się reklamowania innych gier via www) przewidziana jest kara 3 dni bana na czat. Decross dostał 7 i to na grę. I to za co? Za potwierdzenie, że w ogóle tworzy jakąś swoją grę? Nigdzie nie został podany adres ani nazwa, a na czacie dzisiaj - gdy otrzymał bana, to wspomniał o grze King Avek i jeden z graczy zaczął dopytywać, a Decross sam to uciął.
Nie bardzo rozumiem, co w powodzie nałożenia bana oznacza PW. Czy PW nie są wiadomościami prywatnymi, gdzie można pisać o czym się chce? Myślałam, że Polska jest wolnym krajem i nie ma u nas cenzury... Co innego gdy ktoś wypisuje coś publicznie na czacie lub pisze niestosowne rzeczy prywatnie i ktoś to zgłosi. Jeśli chcecie karać, to przede wszystkim róbcie to sprawiedliwie i za faktyczne przewinienia...
 
#6
Cytat:- chyba nie dostał za to nawet ostrzeżenia, a ja dostałem zbyt surową karę - tygodniowego bana na grę, również bez żadnego wcześniejszego ostrzeżenia.
Widzę, że masz tam jakieś ostrzeżenie. Często widziałem, jak krytykowałeś tą grę. Sądzę, że nie w porządku jest też rozmawiać o grze o podobnej tematyce, gdzie "po cichu" na czacie można namawiać graczy do zagrania w swoją grę, ale również w wiadomościach do graczy, to przyczynia się do destabilizacji gry. Widziałem też wpis typu: "Nic mnie bardziej nie motywuje do tworzenia gry, niż niedoróbki w SJ." Może tym wpisem pokazałeś, że grasz tylko po to, by w swojej grze coś zrobić. Może są niedoróbki, ale nie od razu Rzym zbudowano, robimy aktualizacje, chcemy Waszego dobra. Decross nie chcemy nikomu uprzykrzać gry i odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz grać w zgodzie z administracją czy nie, bo my z graczami chcemy. Od tego może zależeć pozytywne odwołanie. AT jak się wypowie to dopiero jutro.
 
#7
Hmmm... W wiadomościach do graczy, czyli chodzi o mnie, bo nikt więcej dostępu do jego gry nie ma. Jedynie co, to pomagam w testowaniu, mówię jak coś się nie wyświetla, czy mi się podoba i tyle, bo z informatyką nie mam nic wspólnego. A grać jak już gra będzie gotowa może będę może nie, to się jeszcze okaże. Co nie znaczy, że odciąga mnie to jakoś od SJ, bo jak widać cały czas jestem aktywna trenuję i spełniał swoje funkcje w grze (RN, MC) jak umiem najlepiej i nie mam w planach tego zmieniać... a myślę, że jakieś kulturalne słowa krytyki czasami też nie są złe, bo pokazują nad czym warto popracować, co można zmienić, udoskonalić, by było lepiej. Na grę można namawiać gdy podaje sie jej adres czy choćby nazwę, a nie kiedy ona jeszcze tak naprawdę nie istnieje. Przecież Decross nigdzie nie opowiada kiedy chce ją uruchomić, jakie ma opcje, możliwości w swojej grze, różnice do Sj itd.
 
#8
No i się wydało. Tak jak przypuszczałem ban za reklamę gry to tylko taka wymówka. Bo wiele razy At pisał to Decrossa jak ci się gra nie podoba to nie graj.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#9
Nie dostałem żadnego ostrzeżenia, które tyczyłoby się tego, że niby coś reklamuję.
AT mógł przeczytać trochę gorzkich słów, które pisałem do silver, ale to były wiadomości PRYWATNE.
AT najwyraźniej nie potrafi znosić krytyki, bo pomimo, że wiele rzeczy mi się w SJ nie podoba to jednak w to gram, bo mnie ta gra wciągnęła! To jest chyba wystarczają odpowiedź na pytanie czemu w to gram.
Na początku owszem, chciałem zobaczyć jakie ta gra ma opcje, ale większość dałoby się sprawdzić w tydzień, jeśli gram już 9 miesięcy to o czymś to świadczy, i na pewno nie o tym, że chcę kopiować jakieś rozwiązania, bo tutaj nawet nie ma za bardzo czego...
Ja nie mam złej woli, mogę nawet pomagać, żeby wasza gra była lepsza (co już zresztą nawet robiłem dyskutując z Administratorem o pomyśle z etapami).

i nie mogę zrozumieć jakim cudem do tej pory liczenie punktów źle funkcjonuje, to powinno byc proste, ale sądząc po zachowaniu AT to chyba sobie nawet pomocy nie życzy.
 
#10
W mojej wypowiedzi miałem na myśli, że krytykowales grę na czacie. AT nie czytał pw chyba.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości