Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygodniowy ban na grę
#21
Ale to najwyraźniej nie chodzi o wczorajszą rozmowę na czacie. Tylko AT dał ci ban za całokształt
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#22
No i całkiem niepotrzebnie, bo nikomu nie zagrażam i mogę współpracować nawet.
A ban jest nie fair, na temat gry rozmawiałem tylko z Tobą i silver, z czego linka dostała tylko silver. Myślałem, że prywatnie można pisać o czym się chce...
Najlepsze jest to, że admini pewnie moga też czytać czaty klubowe, jednocześnie sami aktywnie grając w SJ...
 
#23
Ban niesłuszny
Rozdajecie ostatnio bany na czat i na gre jakbyscie nei mieli co innego orbic zajmijcie sie problemammi gry a nie niesłusznym karanime graczy
 
#24
9 miesięcy wbijania um, ostatnio dwa tygodnie czekanie codziennie do północy na trenera, to że czasami krytykuję to nie znaczy, że mi nie zależy...
 
#25
odblokujcie go jak najszybciej jeszcze dzis zeby nie starciłdnia trenigowego bo stracił sporo na nowym liczneiu potencjału
 
#26
(09-01-2014, 13:13)KAMIL31862 napisał(a):  odblokujcie go jak najszybciej jeszcze dzis zeby nie starciłdnia trenigowego bo stracił sporo na nowym liczneiu potencjału

Popieram ja chce sprawiedliwej rywalizacji. Bo tak to Tomaszeq odskoczy i Mariuszyn i ja i Decross nie będzie miał szansy nadrobić straty.

A AT nawet się nie wypowiedział eh
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#27
No to niech się wreszcie wypowie, bo jego decyzja jest kontrowersyjna. I dlatego dużo wpisów.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#28
odblokować Decrossa
 
#29
Decross dostał odpowiedź na PW i mam nadzieję, że zostanie ona między nami.
O podjętej decyzji nie piszę tutaj, z uwagi na dzisiejsze zachowanie dwóch graczy (nie będę pisał jakich, każdy chyba wie) wobec tej sprawy i nas (Administracji).
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości