Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygodniowy ban na grę
#11
i nie uważam, żeby moja gra miała odciągać kogokolwiek od czegokolwiek...
moja gra w przeciwieństwie do tej nie będzie wymagała zbyt wiele czasu... ktoś kto lubi dużo klikać i długo przesiadywac przy grze na pewno w SJ zostanie.

(09-01-2014, 00:00)matty napisał(a):  W mojej wypowiedzi miałem na myśli, że krytykowales grę na czacie. AT nie czytał pw chyba.
czytał, bo nawet to co zacytowałeś to była prywatna wiadomość do silver.
 
#12
Ja czytałem. Moze pomylilem z czatem. Jeszcze powiem, że ostatnio krytykowales sj, a Abel albo Kamil pisał że już nieoze sie doczekać. To mogło wyglądać jakbyś ich "po cichu" namawiał.
 
#13
Krytykuję jak mi się coś nie podoba i chyba każdy powinien mieć takie prawo. Krytykowałem nowy wzór na potencjał i sam doskonale wiesz dlaczego.
Nie odpowiadam za to, co piszą inni. Możecie dawać im ostrzeżenia albo bany na czat.
 
#14
Decross ledwo cię nie ma parę godzin w grze a już nagle przeszkadzać. Szczególnie Bubu cieszy się z powodu, że dostałeś bana na grę. I mówi, że ci się należało za to, co wyprawiałeś.

Broni decyzji AT jak jakiś przydupas Big Grin
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#15
Ty bronisz Decrossa, też jak przydupas Smile
 
#16
bubu jest zazdrosny o silver, dlatego mnie nie lubi Wink wcześniej dobrze się nam rozmawiało Smile
 
#17
panowie Dominiku i matty, Carlos za takie określenie dostał bana na 2 godziny na czat, więc hm... może przyhamować troszkę?

___
Decross niestety bubu już zdążył zmienić zdanie na mój temat, więc ten powód odpada.
 
#18
Nie dalem mu upomnienia, bo by wyszło że jest z dupy tak? Uważam więc, że skoro on tak powiedział to ja też mogłem sobie na to pozwolić.
 
#19
Ja tylko domagam się sprawiedliwości. Bo Decross wczoraj nic nie zrobił nie należał mu się ban, Nawet ukrócił rozmowę o grze na chacie jak się go wypytywaliTongue
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#20
To prawda, nawet pytanie "kiedy będzie?" zupełnie olałem.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości