Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za przeniesieniem na inny dzień/ rozegraniem wcześniej konkursów w święta??
tak
nie
obojętne mi
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przełożenie konkursów święta.
#1
Jak zapewne każdy wie wielkimi krokami zbliżają się nam święta Bożego Narodzenia. W tym okresie w Wigilię, Boże narodzenie i 2 dzień świąt św Szczepana są konkursy indywidualne i drużynowe

Prosimy aby administracja albo te konkursy przeniosła na inny dzień albo poprostu w godzinach wczesnych gdyż każdy bedzie czas spędzał z rodziną i nie będzie chciało mu się przypilnować konta w grze.

Konkursy drużynowe 12-24 Kuusamo Ironwood Oslo
Konkursy indywidualne 12-25 Lahti Tallinn Park City Sollefteå
12-26 Kuopio Park City Wisła Lillehammer

Chcemy aby te konkursy zostały przełożone na inny termin lub odbyły się o wczęsniejszej porze
 
Odpowiedz
#2
kogoś strata
 
Odpowiedz
#3
Inny termin odpada. Jedynie możemy zmienić godzinę na wcześniejszą. Jak już pisałem na czacie, na pewno w Wigilię zawody drużynowe będą odbywać się wcześniej (w okolicach godziny 12.00)
 
Odpowiedz
#4
Co do Wigilii oczywiście jestem za wcześniejszą godziną, pozostałe dwa dni świąteczne jest mi bez różnicy, może być o normalnej porze, może być w godzinach 12-13. Jeśli komuś to pomoże mogą być wcześniej Smile
 
Odpowiedz
#5
jakby konkursy w święta odbyły się w okolicach południa to byłoby fajnie
 
Odpowiedz
#6
Też uważam że zawody powinny odbyć się wcześniej .
 
Odpowiedz
#7
Może tak około godziny 10:00 W realnym świecie też czasem są bardzo rano Big Grin
 
Odpowiedz
#8
Okolice południa, 12-14 najlepszymi godzinami są według mnie
 
Odpowiedz
#9
Jestem na TAKSmile
 
Odpowiedz
#10
dla każdego tak myślę będzie lepiej, jak na godziny około południowe wszystkie zawody świąteczne byłyby przełożone Smile
Ja jestem na tak Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 2 gości