Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za przeniesieniem na inny dzień/ rozegraniem wcześniej konkursów w święta??
tak
nie
obojętne mi
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przełożenie konkursów święta.
#11
czemu inni będą mieli szansę na podium a nie tylko ci sami

ja jestem na nie!!!!
 
Odpowiedz
#12
ja też jestem na nie Tongue
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
Odpowiedz
#13
Czyżby nołlajfy były tak przeciwne, żeby kosztem innych mieć szanse na lepsze miejsca? Tongue
Przecież i tak na pewno przez sam fakt świąt trochę osób odpadnie, bo gdzieś powyjeżdżają albo będą mieli gości.
ale jeśli ma być przeniesione na wcześniejszą godzinę to nie przed 12 [ Trzeba odespać pasterkę Big Grin ]
 
Odpowiedz
#14
dlatego trzeba zostawić tak jak są

a może ktoś rano nie będzie miał czasu
 
Odpowiedz
#15
Jak widzisz po ilości głosów większości bardziej pasowałoby żeby przełożyć ( a więc ktoś rano nie będzie miał czasu to i tak mniejsza część osób). Chyba większe prawdopodobieństwo, że ktoś będzie miał czas koło południa niż w tych godzinach popołudniowych. Tak mi się wydaje. ale jak już się wypowiedziałam, dla mnie ważne tylko z Wigilią, reszta bez większego znaczenia, tak jak będzie lepiej dla większości Smile
 
Odpowiedz
#16
z tego co pamiętam to miała gra przypominać prawdziwe skoki więc w prawdziwych skokach godzin nie przekładają
 
Odpowiedz
#17
Ale układają tak terminarz że nie koliduje z świętami
 
Odpowiedz
#18
to w też mogliście
 
Odpowiedz
#19
zauważ że to propozycja gracza, nie administracji, my sie tylko do tego przychylamy
 
Odpowiedz
#20
Zawsze mogą byc złe warunki i może się nie odbyć, lub wystartuje,ale ze sporym opuźnieniem Tongue
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości