Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje od graczy
#1
Gracze odpowiadają na poniższe pytania:

1. Jak podoba Ci się gra?
2. Jakie dałbyś sugestie zmian?
3. Czy jest już coś co Ci się nie podoba?
4. Czy od początku rozpoczęcia gry spotkała Ciebie sytuacja prowokacji od innego gracza?
5. Napisz ogólnie coś od siebie na temat gry.
6. Czy zamierzasz nadal długo grać w SJ (nawet po sezonie)?

Nie jestem w stanie do każdego dotrzeć ponieważ rozsyłam te wiadomości do graczy online, którzy są w tym samym momencie w grze co ja. Jeżeli ktoś chce się wypowiedzieć to zapraszam do kontaktu na PW w grze lub na forum.

Informacje od graczy część 3:
[Obrazek: 488804d92f0b90cfm.png]
Informacje od graczy część 2:
[Obrazek: 04b72fb720b97b9dm.png]

Informacje od graczy część 1: (sonda będzie systematycznie rozbudowywana i aktualizowana)
[Obrazek: 556d964de4d3e454m.png]
 
#2
Po sposobie pisania niektórych odpowiedzi można sie domyślić kto pisał Smile

-Nowe specjalizacje - Jakie? co by dawały?

-Komentarze/relacja - Było i gracze chcieli zmiany. Więc jest teraz tabelka która jest czytelniejsza.

-Wydłużenie sezonu/ propozycja 60 zawodów PŚ i PK - Czyli wydłużył by sie sezon o minimum 37 dni. Sezon trwał by wtedy ponad 100 dni.

-Nudne skakanie w klubach/kluby są wadą - początkowo nie było klubów w grze, to była propozycja z forum

-poprawka do TnS żeby nie zmieniało się na wybicie w liście wyboru um - mówiłem już że to dobry pomysł Wink

-animacja skoków/oddawanie samemu skoków - animacja to dobry pomysł, ale oddawanie samemu, to już nie tak bardzo, bo po co trenować jak samemu można skoczyć w zawodach i wygrać? Jeżeli już to tylko do TnS. Ale już kiedyś była rozmowa na ten temat i tu AT musi sie wypowiedzieć

- "Wszystko jest OK" oraz "Wszystko do poprawy" w jednej wypowiedzi to nie wiem o co tu chodzi temu graczu.

Cdn.
 
#3
Jeżeli chodzi o komentarze, to osoba myśle ze na dobry pomysl wpadła, nie pamietam ja by one były w grze Tongue a nie mogłoby ich byc razem z tą czytelną tabelką ? Big Grin
 
#4
nie wiedziałem że była jakaś sonda, można jeszcze się wypowiedzieć?
 
#5
Ostatecznie zostanie sporządzony "raport" z najlepszymi wypowiedziami oraz z pomysłami, które zostaną podsumowane. Oczywiście, że można. Gdy jestem online to patrzę kto jest online i wysyłam do niego tą sondę. Jasne iż do wszystkich nie trafię więc każdy kto chce się wypowiedzieć może odpowiedzieć na powyższe pytania i wysłać mi odpowiedzi na PW w grze lub na forum. A dziś już lada moment przedstawię część trzecią wypowiedzi.

Nie ma żadnych przeciwwskazań aby sugestię graczy rozbudowali inni gracze lub Ci którzy o nich wspomnieli w swoich wypowiedziach.
 
#6
Raport

[Obrazek: 40490c75d8fbd3a7m.png]

Podsumowanie:
W odniesieniu do tej sondy uważam, że cieszyć może fakt iż nieliczna grupa odczuła prowokacje ze strony innych graczy (lub inne niemiłe sytuacje). Zielonym kolorem czcionki zaznaczyłem sugestie warte przedyskutowania oraz ich rozwinięcia (więc gracze którzy pamiętają swoją wypowiedź i ta wypowiedź jest w kolorze zielonym prosiłbym o rozwinięcie swoich propozycji) ale niekoniecznie muszą być to te same osoby jak najbardziej sugestię może podciągnąć pod siebie innych gracz i na jej podstawie przedstawić swój projekt. Również cieszyć może, że ze wszystkich osób, które wzięły udział w sondzie 99% zadeklarowało chęć dalszej gry. Myślę, że administracja powinna przeczytać wszystkie odpowiedzi oraz zastanowić się nad tym co graczom się nie podoba.
 
#7
dodanie komentarzy do zawodów. nie lepiej zrobić nową zakładke {zawody} na czacie i tam rozmowa o zawodach??
 
#8
jeżeli ankieta i zmniejszenie dojdzie do skutku to dla wszystkich reprezentacji Popularność będzie taka sama?
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości