Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od Bana [S2]
#1
Nick: Warszawski Koks ID: 193
Od kogo otrzymano bana:Nie znam tej informacji
Data i godzina otrzymania bana: Nie znam informacji
Powód bana:Nie wiem
Krótki opis zdarzenia: Dziwna sutuacja jak już wcześniej pisałem dnia 8 Stycznia pod wieczór dobiłęm do około 2490 UM nastenego dnia 9 stycznia z (rana) wchodzę i mam tylko 1900 UM Z rana podajrze nabiłęm do 2100 i się wylogowałęm o jakieś godzinie 8 rano pisał komunikat Trwa przerwa Techniczna zaloguj się Wieczorem. Jak każdy wie nikt nie mógł się zalogować w tym dniu na konto. Nastepnego dnia czyli w sobote 10 Stycznia napisałem do pomocy co z tymi UM które mi jakoś uciekły.Wytrenowałem swoje 300 Um 16 pracy karnety itp. Chciałem się zalogować dnia TEgo samego w Sobote jakoś o godzinie 20 ale nie mogłem bo pisał komunikat Trwa ban aż do tej chwili
Nie znam powodu czasu ani przez kogo został nałożony ban Proszę o Pomoc Dziękuję i pozdrawiam Warszawski Koks
 
#2
Przy logowaniu wyskakuje komunikat z informacją za co jest ban - sprawdziłem to sam. Zresztą informację masz na mailu
 
#3
Nick: Kulturalny Id 196
Bana otrzymałem od Pawła
Godzinny dokładnej nie znam ale dostałem tego bana chyba wczoraj albo przedwczoraj.
Mulitkonto z Id 193
Niesprawiedliwie dostałem bana dostałem za to bana ze na telefonie siedziałem na Ip internetu co ma Warszawski koks my nie gramy na jednym ip tylko siedziałem na telefonie na jego wifi wiec prosze o odblokowanie nam kont??/

Na to konto nałożona jest blokada.
Konto nie zostanie odblokowane
Konto zablokował Paweł.
Powód blokady: Multikonto z kontem z ID: 193. Możliwość wyboru jednego konta
Sprawę możesz wyjaśnić na forum
 
#4
Prosze o zdjęcie bana z kont
 
#5
Gracz Kulturalny Wchodzi na konto swoje w moim domu na wifi i pewnie dlatego zostały nałożone bany.Prosimy o zdjecie banów z kont Smile
 
#6
Taka sprawa sie ni powtórzy zdejmijcie bany z kont??
 
#7
Proszę od zdjecia banów z obydwu kont. Nikt z nas nie wiedział że na innym telefonie ale takim samym wifi wystepuje ban Prosimy o usuniecie banów z kont Dziękuje i Pozdrawiam
 
#8
Kiedy sprawa zostanie wyjaśniona ?
 
#9
Nazwa tematu musi zawierać jeden z tagów:

[S1] - jeżeli odwołanie dotyczy serwera 1.
[S2] - jeżeli odwołanie dotyczy serwera 2.

W przypadku niedostosowania się do w/w wymagań w ciągu 24h.Nałożone zostanie upomnienie.
 
#10
Prosimy odblokować konta z ID 193 oraz 196
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości