Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu do gry
Ankieta jest zamknięta.
Tak
66.67%
6 66.67%
Nie
33.33%
3 33.33%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kosz] S2 - Karty Kolekcjonerskie
#1
ID/nick z gry: 307 _Mocny_
Pomysł:Wprowadzenie Kart Kolekcjonerskich z wizerunkami Skoczków Narciarskich
Opis pomysłu (min. 50 słów):Mam pomysł, że można by wprowadzić do gry Karty Kolekcjonerskie jak to kiedyś było w grze Footballteam. Np mogłoby być 50 kart z wizerunkami obecnych skoczków i 10 kart "rzadkich" czyli słynni skoczkowie. np. Janne Ahonen, Adam Małysz czy Sven Hannavald. Każda Karta, którą chcielibyśmy wymienić mogłaby posiadać opcje Forma + 2% lub Dyspozycja + 2% (co nie którzy mają z tym ogromny problem) albo 10 PE lub więcej... Zależy od Administracji.. Karty moglibyśmy trafić w Treningu oraz kole fortuny, eventach itp. Za zebranie wszystkich 60 kart np. Nagroda... 1000 losowej Umiejętnosci, za zebranie żadkich kart (10 sztuk) np. 500, ponieważ było by je duużo ciężej zdobyć. Szansa na treningu mogłaby wynosic 2%, że trafimy, więc wtedy za szybko nie będziemy wbijać um. Karty mogłyby się powtarzać, więc trzeba by wtedy założyć aukcje. Wypowiedzcie się na ten temat. Myślę, że mógłby to być dobry pomysł na troszke szybsze zdobywanie um. Jeżeli nie, to usuńcie temat, albo poprostu zamknijcie Smile
 
#2
O kartach kolekcjonerskich było już kilka wątków, jeszcze przy S1

http://ski-jumps.pl/forum/search.php?action=results&sid=adb655d03ce36e7d46b22d28e48aefc2&sortby=lastpost&order=desc
 
#3
Może by dać coś innego niż um?NEUTRAL
 
#4
Pomysł dobry
 
#5
jestem na nie. ściągnięte z innej gry, zbyt wiele by ułatwiło (zdobywanie um etc.)
 
#6
Może wymyslić cos w podobie,ale żeby to było inne niz w tej grze co podałes ? Po co ściągać z innych gier ?
 
#7
Nie ma sprawy.. Jeżeli Zarząd by się zgodził to można pomyśleć "coś wzamian" za karty Smile Tylko teraz pomysł co można by wprowadzić Smile
 
#8
zamiast kart było autografy i jakoś sie zatrzymało http://ski-jumps.pl/forum/showthread.php?tid=488&highlight=autograf
 
#9
Według mnie może być autograf z wizerunkiem Wink
A zebranie dawać za jakaś serie max 100um i co sezon nowa seria Wink
 
#10
Może nie um a PE, czemu miałoby być od razu gotowe um, Um to za jakąś kolekcje którą bd najtrudniej zebrać- jakies unikalne, historyczne karty.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości