Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
83.33%
5 83.33%
Nie
16.67%
1 16.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S2] Odejście z klubu
#1
ID/nick z gry: 1, Paweł
Pomysł: Możliwość odejścia z klubu/wyrzucenia gracza przez cały sezon
Opis pomysłu (min. 50 słów): Wiele graczy pisze do nas z prośbą o wyrzucenie z klubu. Przemyślałem to i stwierdziłem, że możemy przywrócić odchodzenie, wyrzucenie z klubu w dowolnym momencie sezonu. Co Wy na to?
 
#2
Może zróbmy tak, że można odejść w dowolnym momencie ale mozna byc max w 2, 3 klubach w jednym sezonie. Co wy na to ?
 
#3
Ja bym proponował możliwość zerwania kontraktu przez klub bez żadnego odszkodowania a jeżeli gracz by nie porozumiał się z właścicielem to może też zerwać kontrakt zapłacić odszkodowanie i odejść z klubu bez konieczności wyrzucenia przez właściciela
 
#4
Ja dodałbym coś takiego jak możliwość wyrzucenia gracza który nie logował się przynajmniej przez 3 dni lub coś takiego że np jak ktoś ma mniej niż 50% średniej UM klubu to można go wyrzucić
 
#5
Jestem na tak ale tylko gdy założyciel będzie mógł wyrzucić zawodnika z klubu nie doprowadźmy do samowolki w odchodzeniu bo dziś masz skład a jutro już nie będzie go
 
#6
Jestem za, ale tak jak napisał BetVicc.. Smile
 
#7
A ja bym dodał warunki kontrakt takie jakie dany klub stawia danemu zawodnikowi. np
-logowanie codzienne
-określony trening czy też wzrost um jakieś minimum
co klub oferuje.
Jeśli któraś ze stron złamie zasady wtedy można zerwać kontrakt bez podania przyczyny i bez kar finansowych.
Ale co do zrywania takiego jak sugerujecie to nie bardzo, będzie to prowadziło do nadużyci finansowych(czytaj wpłat do klubu)
A może gdy chce sie odejść wprowadzić takie coś ze składam podanie do zarzadu ze chce odejść klub ma 7 dni na rozpatrzenie prośby. I po 7 dniach mozna odejść sam, chyba że klub klepnie zgodę to w ciagu 24 godzin zawodnik jest zwalniany. (myśle że bezkosztowo- bo teraz zrywam kontrakt jako prezes płacę, zrywam jako zawodnik płacę do klubu czyli nic innego jak wpłata do klubu wystarczy że mam 6 zawodników zrywam kontrakt i klub sie rozbudowuje od razu bo jest kasa a wiadomo to jest dobry sposób na zarobienie dodatkowej kasy w klubie po czym podpisuje nowy kontrakt jak gdyby nigdy nic a wpłata do klubu poszla)
 
#8
i jaka decyzja ?będzie coś z tego
 
#9
Najlepszą opcją jest zdanie BetVicc.. Dlaczego ?
Dlaczego klub ma płacić za odejście gracza ? Skoro gracz chce odejść to myślę, że On powinien płacić z własnej kieszeni.. I wcale nie prowadziłoby to do jakichś "wielkich" nadużyć finansowych. Zanim rozbuduje się np. Same siedliska stojące dla graczy to ponad 37,5 mln a jedna, czy dwie, czy nawet 10 osób takiej kwoty same nie dadzą.. Sezon trwa ponad 2 miesiące, więc gdyby ktoś się z właścicielem nie porozumiał to średnio przeciętna osoba warta 20 000 zł po przemnożeniu przez 70 dni da do klubu 1.4 mln przy NAJMNIEJSZYM kontrakcie.. czyli to jest 0,5-1% myślę całej inwestycji w klubie. Można by jeszcze zrobić takie coś, żeby uniknąć jakichś nad uzyć wprowadzić do gry Blokade dla danej osoby.. Tzn.. Zalożmy ktoś doszedł do klubu.., odszedł po 2 czy po 10 dniach.. Nie porozumiał się z właścicielem i wpłacił jakąś określoną kwotę do klubu i odszedł to dostaje blokade, że do końca sezonu nie może wstąpić do tego samego klubu. Jeżeli zaś w ZGODZIE KLUB zerwał (za darmo) jego kontrakt, to on może wrócić do niego w każdym momencie.. Moim zdaniem to będzie najsprawiedliwsze rozwiązanie, bo są osoby które w klubach się meczą i są np. bez kontraktu.
 
#10
Mi bardziej przypadła propozycja hansa Smile
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości