Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S1]
#1
Nick, ID:  silver969, 2047
Od kogo otrzymano bana:  -
Data i godzina otrzymania bana: 24.02 godz. 16 lub wcześniej (w powiadomieniu nie ma takiej informacji, a żaden mail mi nie przyszedł)
Powód bana:  Multikonto z ID 663
Krótki opis zdarzenia:  Został nałożony na mnie ban za multikonto z Kuba08095. Nie jest to multikonto, jesteśmy dwoma różnymi osobami, jakiś czas termu pisał, że będzie szedł do szpitala, a potem że ma jakiś kurs, więc raz na kilka dni (średnio chyba 3-4) jak miałam czas żeby coś porobić, to wchodziłam na jego konto i robiłam podstawowy trening (150PE, 4 karnety). Nie wiem czy on zamierza dalej grać, czy nie, bo nie mam  z nim kontaktu poza SJ, więc nie mogę zdecydować o odblokowaniu tylko jednego konta. 
Dlatego moja prośba, żeby zdjąć bana z obu kont, a ja mogę ze swojej strony zapewnić, że nie będę więcej wchodzić na jego konto, a czy Kuba będzie dalej chciał grać na s1 czy nie, to już sam zadecyduje. 
 
#2
(02-25-2015, 23:13)silver969 napisał(a):  Nick, ID:  silver969, 2047
Od kogo otrzymano bana:  -
Data i godzina otrzymania bana: 24.02 godz. 16 lub wcześniej (w powiadomieniu nie ma takiej informacji, a żaden mail mi nie przyszedł)
Powód bana:  Multikonto z ID 663
Krótki opis zdarzenia:  Został nałożony na mnie ban za multikonto z Kuba08095. Nie jest to multikonto, jesteśmy dwoma różnymi osobami, jakiś czas termu pisał, że będzie szedł do szpitala, a potem że ma jakiś kurs, więc raz na kilka dni (średnio chyba 3-4) jak miałam czas żeby coś porobić, to wchodziłam na jego konto i robiłam podstawowy trening (150PE, 4 karnety). Nie wiem czy on zamierza dalej grać, czy nie, bo nie mam  z nim kontaktu poza SJ, więc nie mogę zdecydować o odblokowaniu tylko jednego konta. 
Dlatego moja prośba, żeby zdjąć bana z obu kont, a ja mogę ze swojej strony zapewnić, że nie będę więcej wchodzić na jego konto, a czy Kuba będzie dalej chciał grać na s1 czy nie, to już sam zadecyduje. 
chyba zartujesz Smile
puknij ty sie w głowe kobieto, już totalnie masz innych za idiotów?
 
#3
No jakby inaczej, wszechwiedzący bubu musiał dorzucić swoje trzy grosze.
Puknąć to se możesz żonkę. Może Ty masz innych za idiotów, ja w przeciwieństwie do Ciebie nie kłamię, nie oczerniam innych osób. Z tego co mi wiadomo, adminem ani PA nie jesteś więc po co się udzielasz?
 
#4
witam
niech mi ktoś wytłumaczy co daje w tej grze multi konto nawet jak je ma,bo poza tym że jeszcze jedna postać gra dalej .
czemu takie sceny są z tego powodu robione.
 
#5
(02-26-2015, 14:31)silver969 napisał(a):  No jakby inaczej, wszechwiedzący bubu musiał dorzucić swoje trzy grosze.
Puknąć to se możesz żonkę. Może Ty masz innych za idiotów, ja w przeciwieństwie do Ciebie nie kłamię, nie oczerniam innych osób. Z tego co mi wiadomo, adminem ani PA nie jesteś więc po co się udzielasz?

Proszę o ukaranie Silver za chamskie zachowanie wobec mnie, nie jestem ale bylem i widzialem twoje logi jak logujesz sie codziennie na konta swoich podopiecznych, czy to w klubie czy w kadrze, akurat mam prawo do wypowiedzi bo widzialem to na codzien, a rafi, multikonto...coz dajeWink potęzny klub? jesli kuba albo ktos inny nie mialby czasu albo checi grac to silver stracilaby zawodnika powyzej 300k umiejetnosci.... czyli mocne oslabienie, wiec na sile probuje go utrzymac.
 
#6
Byłeś daaawno temu, więc nie masz prawa wypowiadać się o tym co jest teraz. I ciekawe, że jakoś wcześniej nikomu nie przeszkadzało, zalogowanie się CZASAMI na czyjeś konto [Sam Gazior pisał, że opiekowanie się czyimś kontem nie jest zabronione).
Akurat, bystrzaku w klubie jest 6 osób, w zawodach bierze udział 4 - a mam w klubie aktywnych zawodników na dość równym poziomie, więc nie jest to żaden problem i zauważyłbyś, że w tym sezonie wstawiałam inne osoby do składu - rafa, tomaszqa, którzy mają mniej um niż Kuba. Dlaczego wchodziłam ostatnio na jego konto dokładnie wyjaśniłam i Tobie się tłumaczyć nie muszę.
Karanie chamskiego zachowania wobec mnie? Nie bądź bardziej śmieszny- jak Ty mnie wyzywasz to jest w porządku?
 
#7
tak to prawda co pisała silver prawie cały styczeń przeleżałem w szpitalu a teraz w lutym byłem na kursach a tam nie ma internetu i nie mogłem grać . więc ja też chcę mieć odblokowane konto .
 
#8
no tak ale na grę na s2 miałeś czas i grałeś .Chodzi o miesiąc luty nie wiem jak to było wcześniej. Do tego jako zastępca klubu AbsinThe S1 powiem tyle że zbliżał się mecz z wami (chodzi i o klub Yodabomb)to nie byłeś przez kilka dni aktywny na mecz znowu aktywny a po meczu znowu kilka dni nie zalogowany, to samo jak zawody reprezentacji zbliżały. Więc to dziwna sprawa.Ale to nie ja podejmuje decyzję .
 
#9
Już pisałam, że to było przypadkowo, wchodziłam raz na kilka dni jak akurat miałam czas. Na ligowe Kuba nie był potrzebny, bo byli zawodnicy o większym potencjale.. I chodzi tylko o luty, bo wcześniej, już od długiego czasu praktycznie na jego konto nie wchodziłam.
 
#10
witam ponownie
więc jest tak z tego co czytam,jednym można się kontami opiekować a innym nie.
taka sama sprawa była już kiedyś z klubem Waga ciężka
po prostu chodzi o rozwalenie klubu a nie o pierdoły z multi kontem
żenada po prostu
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości