Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S1]
#11
Kod:
Akurat, bystrzaku w klubie jest 6 osób, w zawodach bierze udział 4 - a mam w klubie aktywnych zawodników na dość równym poziomie, więc nie jest to żaden problem i zauważyłbyś, że w tym sezonie wstawiałam inne osoby do składu - rafa, tomaszqa, którzy mają mniej um niż Kuba

to skoro macie wszystkich zawodników na równym poziomie to nic się wielkiego nie dzieje jak z 6 osób stanie się 4. Bo jak w "szpitalu" jest dostęp na internet aby na s2 się logować i konto prowadzić , a na s1 niema chociaż dzisiaj technika idzie do przodu iż jest wiele możliwości. A dostęp do internetu nie jest ograniczony bo jak wifi nie ma to wielkiego problemu nie ma aby sobie pakiet internetowy wykupić w telefonie albo po prostu urlop wziąć.

Sytuacja podobna jak z Warszawskim i Kulturalnym to rozwiązanie problemu nasuwa się samo Smile
 
#12
wiem jedno zabijacie tę gre bo jest wielu tu cwaniaków co nie trenuje tylko chpie gębą na forum czy na czacie
gram sobie w inne gry multi jest też zabronione tam ale nie raz gram tam na sześciu kontach i ktoś gra za mnie i nikt z tego powodu nie robi scen bo liczy się gra i rozgrywka a im więcej ludzi tym jest lepsza zabawa jest
tu zawsze jest jakiś problem a graczy aktywnych jest coraz mniej
nie wiem komu na tym zależy aby ta gierka padła ale udaje mu się to w 100%
 
#13
raf zastanawiałem się czemu tak bronisz ich, ale już wiem sprawdziłem skład youdabomb .
 
#14
O tym, że Kuba (jak twierdzicie) grał na s2 ja nie wiedziałam, bo na s2 konta nie mam (nie mam tyle czasu, żeby grać dwoma kontami). Multikonto jest, gdy jeden użytkownik ma więcej niż jedno konto. Ja więcej niż jedno nie posiadam i nie wchodziłam na konto Kuby cały czas i codziennie, tylko w ostatnim miesiącu, raz na kilka dni, jak miałam trochę więcej czasu.
 
#15
bronisz ich , regulamin, panowie wiem że jesteście modzmi na s2 nie wiem czy na s1 również i wpieniło by was jakby drugi klub wam rozwalali
regulaminy na pewno są potrzebne ale wszystko można nagiąć i tak też wy to robicie
band całkowity konta jest karą ostateczną a nie pierwszą jak w tym przypadku
nawet drogówka daje upomnienia
 
#16
to jaka jest decyzja bo dalsze roztrząsanie tej sprawy nie ma sensu
krótko i na temat band jest nadal aktywny czy odblokujecie im konta
niech ktoś podejmie decyzje
 
#17
po pierwsze ja nie gram na S2 bo to jest po****na gra
 
#18
jak "nie grasz" to duchy z twojego konta na forum sie zgłosiły w naborze na selekcjonera s2??

nabór na selekcjonera s2
lambados kompanieros
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości