Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteście za poprawkami
Ankieta jest zamknięta.
1 propozycja -TAK
17.65%
3 17.65%
1propozycja - NIE
11.76%
2 11.76%
2 propzycja -TAK
23.53%
4 23.53%
2 propozycja -NIE
11.76%
2 11.76%
3 propozycja -TAK
23.53%
4 23.53%
3 propozycja -NIE
11.76%
2 11.76%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kosz] propozycje poprawek na S2
#1
Witam.Mam propozycje takie malutkie aby rozkręcić tę grę

1.KLUBY-wprowadzenie możliwości wpłacania kasy do klubu przez zawodników.
wyrównało by to szans słabszych klubów na zdobycie trenerów i rozbudowę skoczni.
2.POJEDYNKI-wprowadzenie punktacji za rozegrane pojedynki jeden do jednego i wstawienie do zadań w pabie zadania z ilością prestiżu.
np.500 prestiżu-nagroda 3pp itd.
3.REPREZENTACJE-zmniejszenie ilości reprezentacji (na obecną chwile jest ich za dużo )

Nie wiem czy to tak ma wyglądać bo pisze to pierwszy raz .
pozdrawiam
 
#2
Dobrze by było dostosowac się do wzoru :"P http://ski-jumps.pl/forum/showthread.php?tid=1568
1. Kluby uważasz ze wpłącanie kasy do klubu to dobre rozwiązanie ? Owszem słabszym klubom by to pomogło, ale zauważ że lepsze kluby z lepszymi zawodnikami (zawodnicy mają więcej kasy) bd wpłacać i te lepsze kluby i tak bd miały więcej kasy, więc uważam że jest to zła propozycja.
2 Pojedynki chodzi ci o to by był oddzielna statystyka która by liczyła tylko zdobyte punkty prestiżu i nie odejmowało ich jak sie przegra ?
3. O tym juz była mowa poszukaj dobrze na forum Smile
 
#3
Co do klubu .jeśli będą wpłaty wpadać do klubu od graczy to i ci malutcu będą mieli szanse na jakiegoś trenera bo przy tych cenach za trenerów co teraz i cenach za trening to nie stać ich na nic.Finansowanie w tym momęcie jakie jest preferuje najsilniejsze kluby, nie na mowy aby ktoś nowy się wybił.
Pojedynki,chodzi o to aby punktacja była taka
wygrales masz+1prestiżu
przegrałeśmasz-1prestiżu
zdobywasz okreslone punkty prestiżu, wykonałeś zadanie,dostajesz nagrode.
Proste i uczciwe rozwiązanie.
Tak było o reprezentacjach już na forum,tylko chodziło o S1 a to inna historja raczej
 
#4
Przecież z pojednkami jest tak wszytsko jest opisane ładnie http://ski-jumps.pl/forum/showthread.php?tid=923
 
#5
no właśnie jest tam fajnie wszystko opisane i dlatego jest propozycja zmiany tej punktacji
kolego czytaj co jest napisane PROPOZYCJA ZMIAN odsyłam do lektury fachowej co to znaczy bo widze że masz problem ze zrozumieniem tekstu.
pozdrawiam
 
#6
Propozycja zmian, ok, ale nie wiem po co to KOLEGO zmieniać co za trudno ci wygrać ? Za trudno zebrać prestiz to chcesz by było można wyzywać graczy słabszy i dostawać tyle samo pkt. prestiżu co za wygranie z lepszym ? Sorry ale na nie jestem, CYTUJE CO Napisałeś:
Pojedynki,chodzi o to aby punktacja była taka
wygrales masz+1prestiżu
przegrałeśmasz-1prestiżu
Jak widzisz w tym linku jest tak :
Pojedynek wygrany

z lepszym przeciwnikiem: 2 pkt
z przeciwnikiem, który ma podobną ilość umiejętności: 1 pkt
ze słabszym przeciwnikiem: 0.5 pkt


Pojedynek przegrany

Wzywający na pojedynek
z lepszym przeciwnikiem: -0.5 pkt
z przeciwnikiem, który ma podobną ilość umiejętności: -1 pkt
ze słabszym przeciwnikiem: -2 pkt
Przyjmujący pojedynek
z lepszym przeciwnikiem: -0.25 pkt
z przeciwnikiem, który ma podobną ilość umiejętności: -0.5 pkt
ze słabszym przeciwnikiem: -1 pkt
Wiec co by miała wnieść nowego zmiana twoja ?
PS. Dostosuj się do wzoru juz wyzej ci pisałem
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości