Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem do gry?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
6 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S1] Mistrzostwa Drużynowe
#1
Nick: JakaChudy
ID: 1553
Pomysł: Wprowadzenie Mistrzostw Drużynowych
Postuluje do wprowadzenia Mistrzostw Drużynowych, gdzie będą się mogły sprawdzić między sobą poszczególne reprezentacje.  Zostały wprowadzone etapy i nikt teraz nie jest w stanie przewidzieć przed nast. etapem w jakiej poszczególny zawodnik będzie dyspozycji i które miejsca będzie zajmował, to samo się tyczy również drużyn narodowych. Wprowadzenie takich zawodów mogłoby być myślę fajnym urozmaiceniem, szczególnie dla tych  reprezentacji, które są zbyt słabe na walkę w PD, a mogłyby się zorganizować i przygotować max formę właśnie na te mistrzostwa i walczyć o medale. 
 
 
#2
Pomysł był już poruszany, jednak w propozycjach jeszcze go nie było. Oczywiście jestem na tak i tak jak pisałem już w dyskusji można też w celu sprawdzenia przed mistrzostwami dodać możliwość "powrotu do kraju" całej reprezentacji na trening. selekcjoner mógłby dwa razy w sezonie [w zależności kiedy byłyby mistrzostwa drużynowe, jeśli wtedy, kiedy MI to 54 oraz 55 dnia] zebrać całą reprezentacje na trening do kraju, który byłby takim sprawdzeniem przed Mistrzostwami. w gre wchodzą też punkty na etap, dlatego sam wgląd na potencjał selekcjonerowi nie powie dokładnie który zawodnik jest lepszy. powiedzmy, że selekcjoner ustala datę treningu minimum 24h przed jego rozpoczęciem, a gracze dostają powiadomienie gdzie, kiedy i o której aby mogli się przygotować. wtedy selekcjoner mógłby sobie porównać skoki całej kadry, ponieważ wszyscy by skakali na tej samej skoczni i wybrać odpowiednich zawodników na Mistrzostwa.
 
#3
Dobry, dodał bym do tego mistrzostwa mieszane jeszcze Wink
Drużyn z podziałem na kobiet i mężczyzn
 
#4
Trzeba by było troszkę kalendarz o dzień/dwa wydłużyć. chyba, żeby dodać poszczególne mistrzostwa w wolne dni po prostu. Chętnie jeszcze bym zobaczył jakieś mistrzostwa w pierwszym/czwartym etapie (np. letnie MI z taką zmianą, że każdy kraj może wystawić daną liczbę zawodników, przykładowo po czterech) bo teraz te ważniejsze imprezy (puchar kraju, wiekowe, indywidualne) są w drugim i trzecim etapie, jak ktoś z czołówki da 20pkt na drugi i trzeci etap może wygrać PŚ, wiekowe, krajowe i MI więc ciekawie by było gdyby w każdym etapie było coś takiego, wtedy by inni mieli szanse.
 
#5
Podoba mi się pomysł ze zrobieniem tych mistrzostw drużynowych i mieszanych w sezonie letnim, bo nie jest rozgrywany tam wtedy Puchar Drużynowy, a co za tym idzie niektóre liczące się reprezentacje, które skupią się na zimowym PD, mogą być słabiej dysponowane w lato co stworzy szanse na medale także dla  innych drużyn, o ile się odpowiednio przygotują.
 
#6
Właśnie też myślałem o lecie, ale nie ma tam zbytnio miejsca na nic
 
#7
Jeśli nie ma wolnych dni w lecie ale są w zimę, to można by po prostu zabrać jakiś dzień z zimy i przenieść go do lata.
Ewentualnie można usunąć jakieś zawody z PL, ale osobiście wolałbym już przedłużenie sezonu.
 
#8
Zawsze można pomyśleć nad tym, by jednego dnia były takie Mistrzostwa oraz Liga klubowa Smile
 
#9
Zgadzam się z Cytrusem. Jak w letnim liga jest od 19 do 22 to można dać mistrzostwa o 16 lub 17.
 
#10
Co jednak wolny dzień to wolny dzień Smile Zawsze powstaje w takim momencie problem z energetykiem, bo ktoś może mieć akurat tego dnia ważne zawody ligowe. Myślę, że jako ostateczność to ta możliwość może być, ale lepiej by raczej było, gdyby były takie mistrzostwa rozgrywane w wolny dzień.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości