Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu do gry
Ankieta jest zamknięta.
Jestem na Tak
33.33%
1 33.33%
Jestem na Nie
0%
0 0%
Częściowo jestem na tak
66.67%
2 66.67%
Jestem nie zdecydowany lub częściowo na nie
0%
0 0%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S2] Dodatki do gry
#1
ID / nick z gry: 307, _Mocny_
Pomysł: Dodatki do gry na serwerze 2 [b]
[b] Opis pomysłu (min 50 słów) :


1. Postarać się zrobić realistyczne skoki 3d, w trakcie zawodów pokazać jak skoczek skacze... W każdej minucie skacze 5 skoczków, więc średnio co 12 sekund inny skok zawodnika.


2. Za zarejestrowanie się do gry zrobić większy bonus " na powitanie "

3. " Puzzle " czyli jakaś twarz skoczka rozciapana na części i po złożeniu jej oraz odgadnięciu nazwy skoczka dostanie się jakiś bonus do gry.

4. Na głównym pulpicie gry można by wrzucić wtyczke z jakiegoś radia.. np. Rmf Maxx czy Radio Zet itp, ten kto by chciał to by słuchał, a ten kto nie, to by po prostu zmutował albo wyłączył.

5. W reprezentacjach dodać " Wyzwania z drużynami" Czyli np. 4 graczy z seniorów lub juniorów czyli Ci co są wystawieni do konkursów, dziennie będą mogli zmierzyć się z realistyczną załogą skoków narciarskich np. Drużyna Polski w składzie, Stoch, Żyła, Murańka i np. Kubacki, z Niemiec np. Freund, i inni.. Za wygrany pojedynek jakiś bonus w postaci PE czy Karnetów a nawet PP.

6. Do loterii proponowałbym dodanie 1 dzień Konta Premium. Myślę, że wtedy więcej osób grało by w loterii.

7. Dobrze by było usunąć ostatnie 3-5 reprezentacji, a graczy z nich przenieść do pozostałych losowo.

8. W Klubach zwiększyć ilość sparingów do 2 dziennie, bo naprawde jest dość nudno.. np pierwszy o 14:00 a drugi o 20:00.

9. Inwestycja w reklamy promujące grę.
 
#2
1) W sumie dobry pomysł, była chyba kiedyś mowa o czymś w tym stylu.
2) Na nie.. Po co? Bonus startowy jest wystarczający.
3) Na tak, ale z ograniczeniem, że można je ułożyć raz dziennie.
4) Raczej nie widzę potrzeby dodania takiej wtyczki. Ale pozostanę tutaj neutralny.
5) Ciekawy pomysł, można również dodać takie wyzwania dla klubów.
6) Żeby więcej osób brało udział w loterii, więcej osób musi być aktywnych w grze, a nie więcej nagród za wygraną, 100PE i 5PP wystarczy w nagrode.
7) Była o tym mowa, część reprezentacji miała zostań usunięta przed sezonem, lecz wyleciało każdemu z głowy i pewnie Paweł to zrobi po obecnym sezonie.
8) Tutaj również pozostanę neutralny.
9) To wiadomo, że na tak.
 
#3
Wszytsko mi sie podoba i jestem na tak, ale co do pomysłu nr 3. innaczej to widze niż BBC, proponuję dodać różne obrazki (puzle)i trzeba je układać, puzzle mozemy zdobyć poprzez normlany trening, poprzez pracę, oraz inne czynnosci w grze, oraz za samo siedzenie na grze, ale są rożne układanki jedna moze mieć 10 puzli, inna 100 oraz za to nagrody w róznych postaciach
 
#4
(07-06-2015, 22:30)Cytrus napisał(a):  Wszytsko mi sie podoba i jestem na tak, ale co do pomysłu nr 3. innaczej to widze niż BBC, proponuję dodać różne obrazki (puzle)i  trzeba je układać, puzzle mozemy zdobyć poprzez normlany trening, poprzez pracę, oraz inne czynnosci w grze, oraz za samo siedzenie na grze, ale są rożne układanki jedna moze mieć 10 puzli, inna 100 oraz za to nagrody w róznych postaciach

Troszkę to moim zdaniem zgapione z innej gry. Też bym tak to widział, ale nie chciałem by był taki sam sposób jak w innej grze więc napisałem tylko, że można by było je raz dziennie układać. ;p
 
#5
Ad. 1.
Jeśli znajdziesz osobę, która posiada umiejętności pozwalające to zrobić, to tak.

Ad. 2
Co masz na myśli większy bonus?

Ad. 3
Zaraz będą mówić, że ściągnięte z innej gry

Ad. 4
Zbyteczne. Jak ktoś chce to sobie RMF On albo coś w tym stylu

Ad. 5
W sumie, to ciekawa sprawa.

Ad. 6
W wolnej chwili dodam to do loterii.

Ad. 7
Tutaj będzie trzeba zrobić ankietę, czy gracze tego chcą.

Ad. 8
Można zrobić dodatkowe sparingi w godzinach porannych, ponieważ w popołudniowych z reguły są zawody. Kiedyś pojawiła się też propozycja sparingów reprezentacji. Myślę, że to też może być ciekawe.

Ad. 9
Płatną reklamę dopiero wykupię jak zacznie się sezon.
 
#6
Ad.2 Wiekszy bonus zachecajacy graczy do gry. Zalozmy.. ktos zrobi konto, dostanie na poczatku gry to co trzeba, ale wedlug niego po prostu moze to byc za malo i gracz moze myalec ze ta gra to "syf" wiec aby go zmobilozowac zaproponowalem troche wyzszy bonus. Rowniez gracze ktorzy dostaja dzienny bonus mogliby dostac ciut wyzsze nagrody Smile, albo inne nagrody. Np 1-2 Karnety, 1-2 PP. Oczywiacie to jest tylko moje zdanie Smile

Ad.7. Wporzadku, jestem za zrobieniem ankiety.

Ad.3. Hmm, odkad gram w gry przegladarkowe nie zauwazylem nigdzie Puzzli, ale ok. Rozumiem.

Ad.8 Sparingi reprezentacyjne rowniez moglyby dojsc do skutku Smile
 
#7
AD.8 AT świetnie że przypomniałes o tych sparingach reprezentacji mozna to dodać, ale no najlepiej zeby odbywały się rano, bo później zawody od 16 :00 a na trening też czas trzeba znaleźć.

AD. 3 : Ja to widzę tak ze zbieramy kolekcje, był pomysł autografy, ale uważam ze puzzle to by yła fajna sprawa.
 
#8
(07-08-2015, 00:15)_Mocny_ napisał(a):  Ad.2 Wiekszy bonus zachecajacy graczy do gry. Zalozmy.. ktos zrobi konto, dostanie na poczatku gry to co trzeba, ale wedlug niego po prostu moze to byc za malo i gracz moze myalec ze ta gra to "syf"  wiec aby go zmobilozowac zaproponowalem troche wyzszy bonus. Rowniez gracze ktorzy dostaja dzienny bonus mogliby dostac ciut wyzsze nagrody Smile, albo inne nagrody. Np 1-2 Karnety, 1-2 PP. Oczywiacie to jest tylko moje zdanie Smile

Gracz pomyśli, że gra to syf bo bonus startowy jest jaki jest? W kręgielni i na wyzwaniach można się spokojnie dorobić wszystkiego na dobry start. Poza tym żeby coś osiągnąć trzeba się starać i poświęcić trochę czasu, a nie mieć wszystko od razu na start. Wink Tutaj dalej jestem na nie, bo jak już wspomniałem jest kręgielnia i wyzwania, gdzie można się dorobić Kasy, PE, karnetów czy też troszkę PP.
 
#9
Tu moze o BBC ma racje, bo i tak gracz dostaje przecież ileś tam % um pierwszego gracza w ranku Tongue
 
#10
Wiadomo.. Każdy ma swoje zdanie na ten temat.. Ostateczną decyzję podejmuje Paweł... To tylko propozycja Smile
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości