Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jak oceniasz pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Dobry pomysł
33.33%
2 33.33%
Nie warto
66.67%
4 66.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chat
#1
Nick: Seasi
PomysłTongueroponuję, aby wprowadzić na chacie godzinę każdej wypowiedzi.
Plusy:Wchodząc na chat nie wiemy czy ktoś napisał dzisiaj wczoraj czy w zeszłym tygodniuSmile. Mogę to szybko stwierdzić jako nowy gracz, że jest to przydatne. Pozdrawiam
Minusy: brak
 
#2
Wystarczy najechać na nick gracza i ci pisze o któej godzinie został tekst napisany Smile
 
#3
A po co najezdzac jak można miec to od razu napisane. Tak samo można usunać potencjal itd i zrobic by sie pokazywal jak najedziesz myszka na graczaSmile Czy to nie jest mnie wygodne?
 
#4
Teraz jest dobrze. Szkoda miejsca na czacie Wink
Podobnie pisał AT z tego co pamiętam Smile że szkoda miejsca tylko Big Grin
 
#5
Można dodać, ale odbije się to na wyświetlaniu wiadomości, a co za tym idzie będą mniej czytelne
 
#6
Jak to mniej czytelne? Mozna czas jakos oddzielic innym kolorem lub odstep jakis. Mysle ze na czytelnosc nie bedzie mialo to wplywu
 
#7
Według mnie, teraz jest dobrze i nie ma sensu nic zmieniać;//
 
#8
(07-05-2013, 20:15)Seasi napisał(a):  Jak to mniej czytelne? Mozna czas jakos oddzielic innym kolorem lub odstep jakis. Mysle ze na czytelnosc nie bedzie mialo to wplywu


Może nie chodzi już o to, że wiadomości będą się zlewać, ale będzie to wszystko takie ściśnięte do kupy.

Ale muszę przyznać się, że obecny wygląd daty przeszkadza na urządzeniach mobilnych
 
#9
Wasza decyzja, pozostaje mi tylko przemilczec to
 
#10
Temad od dłuższego czasu off.
Zamykam
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości