Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ricardinho
#1
Dlaczego Ricardinho mnie upomniał za skrót od innej gry, że ją niby promowałem? Napisałem, że każdy ma w nią grać? Gdzie jest napisane, że skrótów nie można pisać? W regulaminie?


"4. Zabrania się reklamowania innych gier via www!"

Nigdzie nie jest napisane, że pisanie skrótu gry to jest reklama
1. Nie podałem linku do gry.
2. Nie promowałem jej.
3. Nie napisałem nawet o niej dobrego słowa.


Wiadomość od Informacja, napisana 2013-05-12 18:02:44:
Dostałeś upomnienie od gracza Ricardinho. Powód: CYTUJE :"Achilles ty się znasz skąd ja nabrałem w ft wszystkiego nie grając wcale? XD wszystkiego mam po dziurki w nosie energii itp..." Prosiłem żebyś nie pisał skrótów innych gier ponieważ uważane jest to jako promowanie !



Polecam poczytać http://pl.wikipedia.org/wiki/Reklama
 
#2
To tylko upomnienie. xd
 
#3
Rano na czacie rozmawiałem o tym z Krokodylem. Podanie skrótu nie równa się reklamie. Dostałem upomnienie od Achillesa za podobne słowo tyle, że napisałem plemiona, a jak wiemy plemiona mogą być Inków, Majów itp. FT można rozwinąć w wiele sposobów ,np. FT - Fast Tiger. Jeżeli nie promował linku to nie powinno zaliczać się to do reklamy.
 
#4
Lipko upomnienie czy nie ale Ricardinho złamał regulamin, bo ukarał mnie niesprawiedliwie.


PORADNIK DLA MC.
"Hej! Jest taka gra DOWOLNANAZWA zagrajcie w nią!" <----- to jest reklama
"Grałem wczoraj w grę" <------- to nie jest reklama
 
#5
(05-12-2013, 18:26)piotreek100 napisał(a):  PORADNIK DLA MC.
"Hej! Jest taka gra DOWOLNANAZWA zagrajcie w nią!" <----- to jest reklama
"Grałem wczoraj w grę" <------- to nie jest reklama

jest taki coś jak reklama oficjalna i nieoficjalna(formalna nie formalna)
to pierwsze to reklama oficjalna
to drugie to nieoficjalna.
 
#6
Ale pisząc "ft" nie miałem na celu zachęcenia nikogo do żadnej gry to raczej oczywiste...


@Down jara się i nadużywa funkcji , puszy się przed innymi żeby udowodnić swoją wyższość i myśli, że w ten sposób jest fajny.
 
#7
Wogóle to on jakiś nienormalny, co 10 minut czyści czat.
 
#8
Wyczyściłem 2 razy chat ! i już cały czas ? Raz bo mówili ze jest spam i chcieli to zresetowałem a drugi raz to jak EVENT robiłem więc o co wam chodzi ?

EDIT // Downem to może ty jesteś ! Nie nadużywam swoich praw ! Ale rozumiem zazdrość zżera bo pewnie też chciałeś być MC ! A poza tym to tylko upomnienie ! Gdybym ci dał BANA to jeszcze miałbyś o co się wkurzyć !
 
#9
Gimbusie "@down" oznacza, że pisałem do gracza, który napisał post PODE MNĄ down to dół z angielskiego. Nie zżera mnie zazdrość, bo nawet nie startowałem do wyborów, widać jaki jesteś ogarnięty, brawo.
_

Nadużywam pisze się razem.
Przed znakiem interpunkcyjnym nie stawia się spacji.
Nie jestem wkurzony, tylko oburzony, że taki ktoś jak ty ma taką ważną funkcję.
 
#10
Weź skończ już te swoje śmieszne wypowiedzi! Bo już mi się takich ludzi słuchać nie chce ! A co do gimbusa, to nie wstydzę się swojego wieku. Nie to co inni.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości