Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
75.00%
6 75.00%
Nie
25.00%
2 25.00%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
#1
ID/Nick: 6,Marcin
Pomysł: Ten pomysł odbiega troszkę od realiów , lecz myślę , że się spodoba Smile Chciałbym , aby wprowadzono coś takiego jak transfery . O co mi chodzi ? Chciałbym aby klub mógł wykupić gracza od innego klubu . Kwotę podaje klub , od którego klub chce kupić zawodnika . Tzn. dam przykład : Akademia Ski-Jumps chce wykupić od AZS-u Seasiego . AZS podaje kwotę za jaką może go sprzedać . Akademia może renegocjować kwotę i jeśli AZS zgodzi się np. na kwotę 3 milionów , które Akademia chce dać za Seasiego wtedy Seasi jest już w Akademii . Mam nadzieję , że zrozumieliście Smile
Pomysł można troszke zmienić . Proszę wypowiadać się co do pomysłu Smile
Cel: urozmaicenie gry
Plusy: więcej zabawy Smile
Minusy: myślę , że nie ma .
 
#2
Dobre, a ja bym jeszcze dodał listę graczy nieaktywnych których klub może pozyskać(kupić).
Np:
Gracz A zakłada klub, niestety nie może znaleźć graczy żeby mógł wystawić skład. Lista graczy którzy nie logują się ponad 30 dni była by dostępna i za kwotę ( kwotą większa im większa liczba UM gracza nieaktywnego ) klub by mógł kupić takiego zawodnika i tym samych powstały nowe klubu i było by więcej lig.
 
#3
Bardzo dobry pomysł, ale przydałaby się też zależność pomiędzy wartością zawodnika a transferami.
 
#4
Pomysł można zmienić Smile Mateusz to też oczywiście można wprowadzić . Czekam na opinię innych graczy .
 
#5
Takie coś mozna wprowadzić tylko wtedy gry zawodnik nie bedzie mogl sobie odchodzic z kubu kiedy chce. Po co ktos ma kupowac zawodnika jak kazdy sobie moze odejsc gdzie chce to po pierwsze. Po drugie najpierw gracz musi wyrazic zgode na transfer
 
#6
Tak jak wspomniałem pomysł zawsze można zmienić . Ja bym chciał żeby został wprowadzony .
 
#7
Dodatkowo jak zostanie kupiony to automatycznie podpisuje kontrakt np: na cały sezon i nie ma możliwości odchodzenia z klubu, chyba że zostaną zerwane jakieś warunki np: brak treningu, albo niewypłacona tygodniowa pensja.
 
#8
(08-28-2013, 13:04)Mateusz napisał(a):  Dodatkowo jak zostanie kupiony to automatycznie podpisuje kontrakt np: na cały sezon i nie ma możliwości odchodzenia z klubu, chyba że zostaną zerwane jakieś warunki np: brak treningu, albo niewypłacona tygodniowa pensja.


Zgadzam się Tongue Jakiś klub da za zawodnika np. 5 milionów a ten by sobie od razu odszedł to by było bez sensu ...
 
#9
No widzisz Panie Marcinie nie tylko ja mam jakieś "ale". Inni też są zdania, że nie można odchodzic kiedy sie chce.
 
#10
Jeżeli chce sie wprowadzić transfery to najpierw musiały by być wprowadzone kontrakty sezonowe, czyli zawodnik podpisuje kontrakt na X sezonów, a pomysł ciekawy
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości