Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak.
91.67%
11 91.67%
Nie.
8.33%
1 8.33%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy system licytacji.
#1
ID/nick: Matis24
Pomysł: Zmiana systemu licytacji podczas przerwy między sezonowej. Polegałoby to na tym, że w ostatnich sekundach aukcji ( załóżmy poniżej 10 s), jeśli jakiś klub podbije cenę za trenera to czas do zakończenia aukcji automatycznie wzrośnie o, np. 5 sekund. Aukcja wtedy trwała by tak długo, aż prawie wszystkie drużyny nie powiedziały by pass i nie przebiły aktualnej ceny.
Cel: Jeżeli pomysł zostałby zrealizowany to TK przydzielany byłby nie do klubu, który akurat zalicytował ostatni, a do klubu, który miałby do zaoferowania największą pensję.
Plusy: Większy realizm licytacji.
Minusy: Tylko najbogatsze kluby stać byłoby na najlepszych trenerów.
 
#2
Bardzo dobry pomysł. Aktualny sposób licytacji trzeba zmienić.
 
#3
Ja jestem za Wink Ten aktualny system jest troche bez sensu bo decyduje po prostu szczęście Tongue
 
#4
dlatego aukcja trwa 2 dni żeby w tym czasie podbić cene tak wysoko że inne kluby nawet nie będą myśleć o tym trenerze
 
#5
Co z tego że podbijesz o 10tysięcy a inni nie będą nic robić tylko poczekają do tej 18:59 i wtedy zaczną Tongue
 
#6
Ja również jestem na tak Smile Strasznie trudno wylicytować trenera. Tak jak powiedział wyżej Skwarek, decyduje szczęście.
 
#7
to możliwość podniesienia ceny o 100000?
 
#8
Lepsze przedluzenie auckji bo i tak wszyscy beda licytowac w ostatniej chwili zeby najmniej wydac
 
#9
gdyby było o 1 mln podwyższenie to już troche klubów by odpadło Big Grin ale i tak wole pomysł Matisa Tongue
 
#10
A nie lepiej by było tak jak przetargi na serio ze dajemy kwotę w "koperdzie" i na koniec aukcji ci co dali największą kwotę wygrywają trenera
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości