Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za pomysłem ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
8 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent
#1
ID/nick:934/MineFifa
Pomysł:Już za nie cały miesiąc są święta .I mam pomysł który ma polegać że będzie opcja o wysłaniu prezentu do innej osoby.
Prezentem by był:Kasa,PE,Staż Pracy,Karnet na Skocznie,UM.
Prezentów można wysyłać 10 do rożnych graczy.
Cel:Ma to na celu zrobić pięknych świąt w grze.
Plusy:Prezent na Święta
Minusy:Raczej nie ma.

Pytać o szczegóły
 
#2
Ciekawy pomysł Smile Ale nie wiadomo czy to się uda Tongue Ponieważ ktoś wyśle te 10 prezentów różnym osobom a jemu np. nikt nie wyśle , i co wtedy ? Tongue
 
#3
Myślałem nad losowaniem ale nie za bardzo bo dużo jest zawodników co nie gra już .
 
#4
Pomysł na święta fajny. Można zrobić losowanie wśród graczy aktywnych, bądź po prostu dać możliwość wysyłania prezentu tylko do graczy aktywnych
 
#5
ok a tak do ilu dni nie aktywności ?
 
#6
24h? 48h? 72h?
 
#7
Ja myśle że do 48h.
 
#8
Pomysł bardzo fajny Big Grin
 
#9
Hmmm... może po wysłaniu danej ilości prezentów, w tym przypadku 10 na 10 możliwych, zawodnik miałby kilka procent szans na zdobycie jakiejś nagrody w postaci PP, PE bądź domu. Tak to nie każdy gracz sam od siebie wyśle komuś prezent. Oczywiście gracz, który otrzymałby prezent zostałby powiadomiony o ty kto mu wysłał.
 
#10
ogolnie pomysł ktory daje bardzo duzo mozliwosci do kombinowania roznego rodzaju, np. multikonta. jesli to by bylo automatycznie a osoba wysylajaca nie wiedziala by do kogo wysyla to ok. 2 kwestia jest to kto by ustalal jakie to prezenty czy sam gracz czy jakos odgornie. pomysl malo szczegulowy, na ten moment wstrzymuje sie od glosowania.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości