Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Norwegia
#1
Selekcjoner reprezentacji Norwegii nie wypłaca pensji chociaż w budżecie jest dużo pieniędzy Smile Kadry obie to po prostu brak słów może i nie ma z kogo wystawiać ale uważam, że jakby była wypłacana pensja w sposób przyzwoity (tak jak ma to miejsce w innych reprezentacjach) to można byłoby szybciej zakupić dodatki typu dom itd. i przez to rozwój stałby się konkretniejszy dlatego uważam, że obecny selekcjoner reprezentacji Norwegii powinien zostać odwołany z powodu prostego. Braku zainteresowania reprezentacją (bo tylko powołuje) A tak to nic więcej nie zmienia się na lepsze Smile Tym bardziej, że obecny selekcjoner jest obecnie również redaktorem, więc będzie dbać tym bardziej już tylko o pisanie artykułów i wyłącznie swoje bonusy Smile Z pewnością uważam, że poprowadzę reprezentację Norwegii w lepszy sposób oraz na pewno pomogę juniorom w szybszym wzroście umiejętności.
 
#2
A zastępca nie może wypłacić Smile ?
 
#3
Zastępca również nie wypełnia swoich obowiązków dlatego wnioskuję o odwołanie Selekcjonera, a automatycznie zajmę sprawę dotyczącą pozyskania dobrego zastępcy Smile i z wielką chęcią ja nim mogę zostaćSmile
 
#4
Mariuszyn, co Ty za ściemy walisz?Huh Najpierw pytaj, a potem pisz głupoty na forum. W tym tygodniu pensja wypłacana była 4 RAZYUndecided. A to "dużo" pieniędzy wg Ciebie to jest obecnie niecałe 3mln i stale staram się rozbudowywać skocznię, a to nie są małe koszty. Wpływy za Wasze występy w drużynówkach, to jest 5000 [brak sukcesów, miejsca w drugiej dziesiątce], wpływy ze sklepików ok.200-300tys. Skład reprezentacji jest najlepszy jaki dało się wystawić (regularnie sprawdzam czy nie doszedł ktoś nowy albo ktoś jest nieaktywny i zmieniam).

Oczerniasz innych przez chęć realizacji swoich interesów, nie mając pojęcia o co chodzi. Tyle w tym temacie.

http://www.sendspace.pl/file/pic/2679c3989c418d701e8f0d7/1
 
#5
Oczywiście teraz gadu, gadu a w praktyce co innego Wink Po co rozbudowa skoczni skoro skład jest zły widzisz nawet złą politykę prowadzenia reprezentacji masz
 
#6
może odkłada kase na obóz? on drogi jest, nie wiesz jaką polityke prowadzi on, pensje widze że wypłaca więc zmiana nie potrzebna.
 
#7
Gram w to od miesiąca i widzę Big Grin Nic się nie dzieje, a jest jeszcze gorzej. Jeśli chodzi o pensję to marna sprawa
 
#8
Grasz i się nie znasz jak widać, ja gram od ponad dwóch miesięcy. Nie wymądrzaj się nie wiedząc jak jest. A za co mam wypłacać lepszą pensję? Za brak wyników? Wcale nie jest gorzej, bo skład jest coraz lepszy.
Jakie gadu-gadu? Masz chociażby zdjęcie dodane, zobacz sobie, ostatni tydzień - są pensje, są regularne zmiany zawodników, wybudowana maksymalna liczba sklepów, by były wpływy ze sprzedaży pamiątek, rozbudowuję miejsca na skoczniach. Nie wiem, co Ty oczekujesz, żeby było robione? Mam wypłacać milionową pensję i dofinansowywać ludzi, którzy mało co trenują? <pensja jest wypłacana wszystkim jednakowa, a nie wedle zasług>
 
#9
Dziękuję Smile
Oczywiście przyjmuje wszelkie uwagi, propozycje, ale jak by nie patrzeć, za wiele nie da się zrobić. Też wyobrażałam sobie nieco inaczej, zanim zostałam najpierw zastępcą, a później selekcjonerem. Teraz będę obserwować, ile przybywa kasy, ale z góry przepraszam, jeśli kasa będzie wypłacana rzadziej, bo chcę uzbierać na obóz szkoleniowy (odbywa się w przerwie między sezonami), a mamy połowę potrzebnych pieniędzy.
 
#10
Dla mnie to też wydaje się zbędne, ale jak widać dla niektórych to ważna rzecz te parę tysięcy. Gdyby była możliwość to bym część swoich pieniędzy przelała na konto reprezentacji i nie byłoby problemu Smile
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości