Forum Ski Jumps >> Gra skoki narciarskie online
Czarny ekran - Wersja do druku

+- Forum Ski Jumps >> Gra skoki narciarskie online (https://ski-jumps.pl/forum)
+-- Dział: Gra Ski Jumps (https://ski-jumps.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Błędy w grze (https://ski-jumps.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Czarny ekran (/showthread.php?tid=27896)

Strony: 1 2


Czarny ekran - mgonera - 03-13-2019

Witam
Od jakiegoś czasu zauważyłem,że jak gram w ski-jumps.pl na telefonie to np. w przypadku kupowania karnetów
pojawia się komunikat z czarnym ekranem i jak zatwierdzę "OK" znika komunikat to czarny ekran pozostaje i czasami jest tak,że wróci mi do gry jak zrobię wstecz,ale niestety zdarza się też tak,że muszę zamknąć kartę i otworzyć nową kartę wpisać stronę gry i muszę zalogować się na nowo.
Nie wiem jak u wszystkich,ale mi się taki błąd pojawił.


RE: Czarny ekran - Clexa89 - 03-13-2019

U mnie też tak jest! Przy pracowaniu, przy trenowaniu, przy wszystkim tak naprawdę... A już myślałam, że to ja ześwirowałam ;p

da się to naprawić? Bo jest super uciążliwe...


RE: Czarny ekran - alcatelus701 - 03-13-2019

Gra nie jest dostosowana do mobilnych urządzeń i zaś są takie kwiatki. Pytanie czy admini pomyślą nad jakąś wersją mobilną gry czy nawet apką bo jakby nie patrzeć brak czegoś takiego w tych czasach oznacza mocne zacofanie się. Na pewno gra stałaby się popularniejsza i ogólnie dostępna wszędzie gdzie się jest.

Spróbuj wyczyścić przeglądarkę (cache, historia itp.) a jak nic to spróbuj na innej.


RE: Czarny ekran - Clexa89 - 03-13-2019

Przy czym Marcin się chyba ze mną zgodzi, że do tej pory nie było z tym podobnego problemu.


RE: Czarny ekran - Mlodyuk88 - 03-13-2019

I ja sie dołączam do tego juz jakiś miesiąc tak mam a myślałem ze to wina mojego telefonu a jednak nie. U mnie pomaga przycisk do przeglądania otwartych aplikacji po kliknięciu na chrome czarny ekran znika i jest ok . Ale niestety ta czynność z 200 razy dziennie powtarzam. Tak jak Clexa napisała praca tns trening normalny nawet teraz na s3 specjalizacje.


RE: Czarny ekran - Clexa89 - 03-13-2019

(03-13-2019, 21:04)Mlodyuk88 napisał(a):  I ja sie dołączam  do tego juz jakiś miesiąc tak mam a myślałem ze to wina mojego telefonu a jednak nie. U mnie pomaga przycisk do przeglądania otwartych aplikacji  po kliknięciu na chrome czarny ekran znika i jest ok . Ale niestety ta czynność z 200 razy dziennie powtarzam. Tak jak Clexa napisała praca tns trening normalny nawet teraz na s3 specjalizacje.

dosłownie w ten sam sposób sobie radzę Wink


RE: Czarny ekran - Mlodyuk88 - 03-13-2019

(03-13-2019, 21:11)Clexa89 napisał(a):  
(03-13-2019, 21:04)Mlodyuk88 napisał(a):  I ja sie dołączam  do tego juz jakiś miesiąc tak mam a myślałem ze to wina mojego telefonu a jednak nie. U mnie pomaga przycisk do przeglądania otwartych aplikacji  po kliknięciu na chrome czarny ekran znika i jest ok . Ale niestety ta czynność z 200 razy dziennie powtarzam. Tak jak Clexa napisała praca tns trening normalny nawet teraz na s3 specjalizacje.

dosłownie w ten sam sposób sobie radzę Wink

Można jeszcze obracać ekran z pionowego na poziomy i


RE: Czarny ekran - admin - 03-16-2019

Hmmmm, faktyczne dziwne zachowanie. Kto tak jeszcze ma i w jakich przypadkach to występuję?
Nagrajcie proszę filmik jak to wygląda - to pomoże w zlikwidowaniu buga.
Wpisujcie jeszcze z jakiej przegladarki korzystacie i jaki macie system operacyjny - Android/iOs (jakie wersje).


RE: Czarny ekran - Clexa89 - 03-17-2019

W skrócie: czarny ekran pojawia się za każdym razem gdy wyskakuje okno z komunikatami ze strony, które trzeba zaakceptować, potem pojawia się czarny ekran, który jak widzisz można "naprawić" wychodząc i wchodząc jeszcze raz w aplikację przeglądarki.

Ja używam google chrome, wersja systemu Android 8.1.0

wrzucam tutaj link z filmikiem z tego zdarzenia do ściągnięcia:
Czarny ekran


RE: Czarny ekran - BBC37 - 03-17-2019

U mnie błąd występował, ale już nie występuje. Albo zostało naprawione, albo samo się naprawiło. Tongue