Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S3]Nowy serwer
#1
Jestem lekko rozczarowany bo myślałem że będzie Turniej 4 Skoczni,Raw Air czy Willingen Five czy może MŚ indywidualne i drużynowo podobnie jak MŚ w Lotach Narciarskich albo Igrzyska Olimpijskie a wszystko jest tak samo jak było.Fajnie by było gdyby były nowe skocznie i co o tym sądzicie?

Link do gry:
https://s3.ski-jumps.pl
 
Odpowiedz
#2
Popieram pomysł
 
Odpowiedz
#3
1. trenować nie można bo wyświetla się komunikat "nie kombinuj"
 
Odpowiedz
#4
A jestes zalogowana na 2 serwerach?
 
Odpowiedz
#5
(02-23-2019, 22:17)Clexa89 napisał(a):  1. trenować nie można bo wyświetla się komunikat "nie kombinuj"

Nie można ale po przejściu do treningu normalnego po prostu kontynuowałem samouczek.

2. Jeśli ktoś ma problem z założeniem wyposażenia bo ma za mało umiejętności (nie można normalnie trenować) to wystarczą 2 karnety tns i po problemie. Gdy zacząłem to miałem 4 um a min do wyposażenia to 20.
 
Odpowiedz
#6
(02-23-2019, 22:25)Mlodyuk88 napisał(a):  A jestes zalogowana na 2 serwerach?


Nie. A powinnam?
Serwer zostanie zresetowany po testach?
 
Odpowiedz
#7
To chyba błąd losowy bez względu czy jest się zalogowanym na serwerze 2. Na pierwszej postaci nie mogę trenować a na drugiej bez problemu.
 
Odpowiedz
#8
a mieliście też tak jak ja że przed treningiem normalnym miałem 150PE a udało mi się wytrenować 148PE i musiałem 1 PE ze schowka pobrać żeby wytrenować 150PE i zmieniłem nick na Test1 bo raczej do nowego serwera nie będę wracał chyba że jak będą nowe zawody i nowe turnieje a widzę że wszystko jest po staremu
 
Odpowiedz
#9
Skoro dużo się nie zmieniło to i nie ma za dużo testowania Big Grin Administrator mógłby dokładnie określic co zostało zmienione, czym różnią sie serwery. Pozdrawiam Tongue
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości