Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ?
#31
Odnośnie nagród za PS
1 - 10 miejsce : 2 karnety TnS 2 losowania
10 - 20 miejsce.: 1 karnet TnS 1 losowanie
21 - 30 miejsce : 1 losowanie

Ja tez bym proponował żeby nowy gracz musiał tak jak każdy wytrenować każda specjalizacje do poziomów 10 za 5PE a dopiero potem miał po 10PE.
 
Odpowiedz
#32
(10-03-2019, 01:21)Mlodyuk88 napisał(a):  Ja tez bym proponował żeby nowy gracz musiał tak jak każdy wytrenować każda specjalizacje do poziomów 10 za 5PE a dopiero potem miał po 10PE.


W grze brakuje ankiet zeby głos grcazy tez maił jakies znaczenie, np odnosnie tej kwesti
 
Odpowiedz
#33
Są narzędzia które mogą zbierać odpowiedzi, np. Hotjar. Wtedy użytkownikowi wyświetla się ankieta w trakcie gry i można zebrać informacje na temat tego, co mu nie pasuje w grze.
 
Odpowiedz
#34
(10-03-2019, 18:02)Razor123 napisał(a):  
(10-03-2019, 01:21)Mlodyuk88 napisał(a):  Ja tez bym proponował żeby nowy gracz musiał tak jak każdy wytrenować każda specjalizacje do poziomów 10 za 5PE a dopiero potem miał po 10PE.


W grze brakuje ankiet zeby głos grcazy tez maił jakies znaczenie, np odnosnie tej kwesti

Są ankiety, można pogadać z PA - Dominikiem H., żeby uruchomił, jak będą potrzebne - Dział "Pomoc" po zalogowaniu.
 
Odpowiedz
#35
Adminie piszesz, że nie ma zgody co do nagród, zgoda zgodą, ale czy PS nie powinien być na 1 miescu przy wyborze gracza ? To właśnie ten rodzaj zawodów powinien mieć największy prestiż i zachęcać graczy do udziału w nim, a nie tak jak teraz, że graczy uciekają do PK by tam wygrywać a nie zajmowac miejsca w 10 PŚ
 
Odpowiedz
#36
(10-13-2019, 20:37)Karol napisał(a):  Adminie piszesz, że nie ma zgody co do nagród, zgoda zgodą, ale czy PS nie powinien być na 1 miescu przy wyborze gracza ? To właśnie ten rodzaj zawodów powinien mieć największy prestiż i zachęcać graczy do udziału w  nim, a nie tak jak teraz, że graczy uciekają do PK by tam wygrywać a nie zajmowac miejsca w 10 PŚ

to idac tym samym tokiem PK I PN niepotrzebny i od razu usnac i niech zostanie PS,
 
Odpowiedz
#37
(10-14-2019, 15:36)Razor123 napisał(a):  
(10-13-2019, 20:37)Karol napisał(a):  Adminie piszesz, że nie ma zgody co do nagród, zgoda zgodą, ale czy PS nie powinien być na 1 miescu przy wyborze gracza ? To właśnie ten rodzaj zawodów powinien mieć największy prestiż i zachęcać graczy do udziału w  nim, a nie tak jak teraz, że graczy uciekają do PK by tam wygrywać a nie zajmowac miejsca w 10 PŚ

to idac tym samym tokiem PK I PN niepotrzebny i od razu usnac i niech zostanie PS,

Widzę, że ciężko o zgodę - a więc może przyznawać drobne nagrody zarówno w PK, jak i PŚ? Smile
Propozycja nagród dla obu konkursów taka sama:
1 - 10 miejsce: 2 karnety TnS + 2 losowania
10 - 20 miejsce: 1 karnet TnS + 1 losowanie
21 - 30 miejsce: 1 losowanie
 
Odpowiedz
#38
W Pk jak i w Pn nagroda dobra byłaby kasa bo nowym graczom brakuje zwłaszca pieniedzy na trening

Jesli nagrody byłyby tylko dla PS to nowym graczom znowu czołówka by uciekałą bo nowy gracz nie ma szans na czołowe miejsca w PS i bedzie odstawał ,a tak w PK mógłby zdobywac dosiwadczenie przez sezon np
 
Odpowiedz
#39
Moze lepszym pomysłem byłoby zwiekszenie doswiadczenia zdobywanego w PS i jego znaczenia
 
Odpowiedz
#40
Ja jestem nowym graczem i jak tylko zapoznam się lepiej z grą dam wam znać co poprawić Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości