Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy uważasz, że gazetka SJ powinna być dalej wydawana?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
60.00%
12 60.00%
Nie
20.00%
4 20.00%
Obojętne mi to
20.00%
4 20.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gazetka
#1
Czy uważacie, że gazetka SJ powinna być dalej wydawana? Proszę o uzasadnienie odpowiedzi.
 
#2
ale bardziej ogrze żeby było
 
#3
A dlaczego miałaby być nie wydawana? Lepsze gazetki od dawna nie widziałem, prosta, przejrzysta i jest co trzeba.
 
#4
Dlatego, że wydaje nam się, że jest niezbyt duże zainteresowanie gazetką. Właśnie, może przy okazji macie jakieś propozycje (co dodać/wyrzucić? )
 
#5
Gazetka niech zostanie, zawsze jakieś urozmaicenie gry Wink
Dodajcie do gazetki możliwość oceniania bez konieczności dodawania komentarza Smile
 
#6
ja jeszcze dałem tam kiedyś pomysł o liczniku do gazetki zeby bylo widac czy jest sens pisać to niewiem co właśnie z nim bedzie??
 
#7
No jak na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi od Administracji.
 
#8
Powinna być dalej wydawana. Nazywa się Gazetka SJ, więc jak sama nazwa wskazuje powinno być w niej zawarte więcej informacji odnośnie gry a nie tylko nowości, które zostały wprowadzone. Np. mogłyby być wywiady z zawodnikami po konkursach Smile. Myślę, że zwiększyłoby to zainteresowanie gazetką.
 
#9
Wywiady z graczami już są. Niemniej jednak pomyślimy nad tą opcją.
 
#10
po wywiadzie ze SPIT - em kończąc jego myśl o historii gazetki możnabyłoby utworzyć na forum dział nowy i każdy nowy wątek byłoby wydanie gazetki i każdy mógłby zobaczyć wszystkie wydania gazetki np po miesiącu, roku. Tylko jest duzy minus bo troche pracy dla RN ale to tylko kilka liter wystukać i ctrl+a, ctrl+c oraz ctrl+v tzn zaznacz,kopiuj,wklej ale to tylko sugestie
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości