Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN
#1
Sad 
]Nick, ID:Anette Sagen (ID: 5015)
Od kogo otrzymano bana:matty
[b]Data i godzina otrzymania bana:
2014-03-07 12:17
Powód bana: 2 KONTA
Krótki opis zdarzenia:Mój brat gra w to ale przestał dziś.Namówił mnie do gry i sobie założyłam konto.I PISZĄ ZE MAM 2 KONTA PISALEMTO NA POMOC ALE NIC I DOSTAŁAM BANA.


JESTEM NA GMAIL BRATA GDY COŚ NA FORUM

PISAŁAM* SORKA BLĄD BO SIE SPIESZE

co mam robić?
 
#2
Tylko że ostatnio twój ''brat'' pytał się na czacie jak zmienić płeć czy to przypadek, bo według mnie nie za bardzo.
 
#3
Cytat:I PISZĄ ZE MAM 2 KONTA PISALEM TO NA POMOC ALE NIC I DOSTAŁAM BANA.

Pisałeś to? Ciekawe, z reguły dziewczyny piszą "Pisałam". Sprawdzałem logi na obu kontach i IP macie to samo. W dodatku chciałeś/łaś zrobić "sztuczną" rozmowę, że niby (Ty i Twoja siostra) jesteście na czacie. Gdy jednym kontem się wylogowywałeś to od razu drugim kontem się logowałeś, by odpisać na czacie i tak kilka razy. Zamiast brnąć w to wszystko i się kłócić na czacie mogłeś/łaś siedzieć cicho.
 
#4
PROCANDY OSZUST! Ban jak najbardziej zasłużony niech gra od początku jak chce ale jednym kontem, a nie sobie pomaga drugim kontem. Nie damy się okłamać, przyznaj się do winy albo zostaniesz stracony!
 
#5
I stworzone następne konto - Skoczkini
 
#6
mARIU NIE POMAGAM SOBIE BO NIE MA JAK SPIT NIE CHCE TAMTEGO KONTA ZALOZYLEM SOBIE I CO JUZ NIE WOGÓLE GRAĆ?
 
#7
Sory ziomek, jesteś mężczyzną więc nie możesz mieć tego konta.
 
#8
Za multikonta jest ban. Za wybór płci nie. Mimo, że jest mężczyzną, a wybrał kobiecą płeć to obecnie nie złamał regulaminu.
 
#9
no właśnie - co innego, gdyby pierwsze konto było założone jako dziewczyna, a co innego jak juz grając jakiś czas, wiedząc dokładnie co i jak zmienia sobie, żeby mieć łatwiej..
 
#10
Dlatego mi się wydaję, że trzeba wprowadzić korektę w regulaminie, aby zapobiegać takim sytuacjom...
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości