Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastępca ukradł nam pieniądze z klubu
#1
Nick Dominik2014, ID 2951 :
Nick Sexus, ID 2404:
Czym zawinił/a: Odszedł z klubu, kiedy nikt nie był zalogowany, po czym zmienił pensje i wypłacił wszystkim . Bo był zastępcą i odszedł z klubu bez żadnych uprzedzeń nie wliczając w to, że napisał na czacie klubowym, że odchodzi, bo się wkurzył, że nie wygrał licytacji i że odchodzi do klubu, który ją wygrał.
Dowód (screen):
Kara, którą proponujesz: Zwrot pieniędzy które nam zabrał.

drugi screen


Załączone pliki Miniatury
       
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#2
*nie ukradł, a wypłacił pensję
zapomniałeś też wspomnieć, że wcześniej wpłacił 40mln Smile
 
#3
hahahahhahah . Tak zacznę moją wypowiedź.

Teraz tak. Po pierwsze, wypłaciłem pensję ? co w tym nielegalnego? Przecież każdy dostał po równo, nikt się niczym tutaj nie wyróżnił. Więc gdzie jest tutaj błąd, chyba zastępca ma prawo do wypłacania pensji. Po drugie, sam wpłacałem pieniądze dobrowolnie fakt, ale głównym ich założeniem było przeznaczenie ich na trenera którego jak widać szef klubu olał nie informując nikogo,iż nie będzie miał czasu. Stąd moja decyzja o odejściu bo nie po to wkładałem pieniądze by ktoś to olewał i nic z tym nie robił.

Temat dla mnie śmieszny i tyle w temacie, nie ma żadnych podstaw do tego abym coś komuś oddawał.

PS: Dominik , wróć na ziemię i zacznij grę traktować jako grę a nie sposób na zycie, bo afera jest co najmniej taka jakby to były prawdziwe pieniądze.

Pozdrawiam serdecznie
 
#4
Niech administracja rozsądzi;p. Ale mogłeś poczekać i porozmawiać z właścicielem a nie uciekać jak złodziej;p
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#5
Przecież odpisałem , że odchodzę i dlaczego. Pieniądze były na trenera , odchodzę z klubu licytacji na trenera nie ma, biorę pieniądze. Administracja osądzi pewnie, że tak.

Wypłacenie pensji to nic złego, jeśli tak to nikt niech nie wypłaca bo zonk. Smile
 
#6
ta tylko nic nie wspominałeś że zabierzesz pieniądze ;p

p.s Co innego jakbyś był nowy, ale ty już jakiś czas z nami grałeś? ;p
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#7
Powiem obiektywnie (bo z nikim nie jestem spoufalona) jak ja to widzę - może to nie było do końca w porządku ze strony Sexusa, bo przecież jesteśmy tylko ludźmi i nie każdy ma możliwość, żeby codziennie w konkretnych godzinach być obecnym, a jeśli właściciel klubu nie może, to właśnie po to jest zastępca, żeby pomóc - zastąpić go w wypełnianiu obowiązków, tak więc Ty mając możliwość bycia o tej porze w grze powinieneś się skupić na licytowaniu, a nie mieć pretensje do właściciela, że nie mógł być. Tym bardziej, że prawdopodobnie będą jeszcze inne aukcje, może lepsze, więc nic nie jest przesądzone. Z drugiej strony, Dominiku, nie było w tym nic nielegalnego, ma prawo w każdej chwili zmienić klub, nikt nie wiąże się na stałe i nie zabrał nikomu cudzych pieniędzy, tylko wypłacił wszystkim po równo.

P.S. tylko nie jestem pewna, czy w klubie osoby, które nie są akurat w składzie nie dostają połowy wypłaty? Wydaje mi się, że kiedyś było coś takiego wspomniane...
 
#8
W każdej szanującej się firmie, klubie sportowym jest coś takiego jak ODPRAWA, ale Ty o tym nie wiesz bo Ci się rzeczywistość z komputerem pomyliła Smile Nie wiem jeszcze co Ci napisać , żebyś w koncu to zrozumiał, naprawdę jesteś jak Kaczyński , Tobie się nie da wytłumaczyć , że białe to białe. Dobra ja już nie odpisuje, porozmawiam jedynie z Hansem na PRIV jeśli będzie chciał. Tutaj niech napisze administrator co sądzi na ten temat , choć moim zdaniem to się wkurzy , że w ogóle musi się spinać do takiej sprawy.

pozdrawiam serdecznie.
 
#9
jak dla mnie to Dominik próbuje teraz wyłudzić kasę, bo Sexus zabrał swoje pieniądze (i to mniej niz zainwestował).
 
#10
Twoje postępowanie nie było fer, więc niech się wszyscy o tym dowiedzą;p
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości