Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastępca ukradł nam pieniądze z klubu
#11
Dominik ma większe pretensje niż właściciel tego klubu (o ile wlasciciel w ogole jakies pretensje ma), więc to jest trochę dziwne
 
#12
Czyli tylko o to chodzi Smile hehehe spoko , widzisz tylko ja z tym nie mam problemu, gram na fair , jestem złodziejem wypłacającym pensję sobie i całej reszcie, odchodzę nagle z klubów , nie mam do nikogo szacunku, dorzuć tam coś jeszcze bo mało wymyśliłem tak na szybko :/

BO właściciel ma poukładane w głowie i dla niego najpierw jest życie a potem gra Smile
 
#13
nawet jeśli zawodnicy poza składem dostają połowę, to żadna kasa nie przepadła, reszta została w klubie. Sexus odszedł ze swoimi 30mln i tyle.
 
#14
Dobra już wszystko o sobie powiedziałeś, więc nie mam, co dodawać. i nie spamujcie tutaj.Tongue

p.s Po prostu wykorzystałeś zaufanie Hansa. Wątpię żeby Hans podejrzewał,podczas logowania, że taki numer możesz wykręcić bez żadnego porozumienia; p
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#15
Dominik, od dłuższego czasu jesteś znany z tego, że piszesz na czacie rzeczy, które nikogo nie obchodzą. Nikogo nie obchodzi to, że zrobiłeś wszystkie zadania sezonowe, tak samo nikogo nie obchodzi teraz Twoje burczenie o zaufaniu i innych emocjonalnych rozterkach. Sexus postąpił zgodnie ze swoimi uprawnieniami (jesli Ci sie nie podobają to poproś Administracje, zeby je zmienili) i nic nie zyskał, a nawet stracił 10mln.
 
#16
Decross to nie twoja sprawa więc się nie wtrącaj ;p
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#17
Forum - serwis interaktywny. Portal internetowy, w którym użytkownicy mogą umieszczać swoje opinie, dyskutować na dany temat.

Skoro zakładałeś temat na forum, każdy ma prawo do wypowiadania się na dany temat. Człowieku idź na rynek w swoim mieście(do koła wiejskich gospodyń jeśli mieszkasz na wsi) znajdź dziewczynę bo przebywanie ciągłe z Renatą Ręczkowską jak widać Ci nie służy. Zajmij się sprawami realnymi, dotyczącymi życia i przestań płakać, że ktoś Ci rzekomo ukradł 30.000.000 z klubu w grze internetowej.
 
#18
Sexus, wyluzuj ;p Dałeś wyprowadzić się z równowagi ;p więcej balansu, stary! Big Grin
 
#19
Nie spamujcie ;p
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#20
Wątek zamykam z względu na duży spam, jeżeli nie było uzgodnień między właścicielem a zastępcą co do wypłacanych pensji(więlkość i częstotliwość) to postąpił z swoimi uprawnieniami. To czy fair(jak można pisać "fer" :O ) czy nie fair to tylko świadczy o danej osobie

(03-19-2014, 13:42)Dominik2014 napisał(a):  Odszedł z klubu, kiedy nikt nie był zalogowany, po czym zmienił pensje i wypłacił wszystkim .

a po za tym, jak sie odejdzie z klubu to nie da sie zmienić pensji i wypłacić jej.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości