Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób liczenia punktów w zawodach.
#1
Chciałbym się dowiedzieć jak liczone są pkt. w zawodach. Jak widać w załączniku, podczas II serii zawodów Puchar Letniego skoczyłem na taką samą odległość, co Kulturalny, zdobyłem również taką samą notę, ale po podsumowaniu dostałem 2,5 pkt mniej. Czym jest to spowodowane? Wiatrem czy to jakiś błąd? Smile


Załączone pliki Miniatury
   
 
#2
wiatr macie różny. a pkt za wiatr są w grze
 
#3
Pkt za wiatr? Od kiedy? Tongue I jak to jest przeliczane?
 
#4
Pkt. za wiatr są od dawna , gdy zaczynałem grać to już chyba były Big Grin A jak są przeliczane to już nie wiem.
 
#5
Aha, to wszystko wyjaśnia, można zamknąć. Smile
 
#6
Wydawało mi się, że jak kiedyś była mowa o rekompensatach za wiatr, to że nie było.

No i tym bardziej, że jak się liczy wyniki z I serii to wychodzą dokładnie tak jak odległość + noty, a tylko w II różnice na + lub -
 
#7
Przepraszam za wprowadzenie w błąd, nie ma rekompensaty za wiatr. AT już szuka przyczyny tego błędu
 
#8
Ok, pokazuje to, np. na przykładzie Cody Rhodes i Wagowy Pred.


Załączone pliki Miniatury
   
 
#9
Na początku punkty za wiatr były, jednak przy stopniowej zmianie silnika gdzieś mi to umknęło i tak już teraz nie ma tego.

Czy na 100% wyniki złe są tylko w II serii?
 
#10
Jeszcze sprawdzę, ale jak poprzednio sprawdzałam ok. 10 osób i dziś kilka to w I były dobre

____
edit.
Sprawdziłam pierwsze 15 osób z dzisiejszego konkursu I serię i wszystko się zgadza.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości