Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za zmiejszeniem liczby Reprezentacji
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
28 80.00%
Nie
20.00%
7 20.00%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiejszenie liczby reprezentacji
#1
Witam, mam do przedstawienia nowy pomysł który można wprowadzić w życie, chodzi o zmniejszenie liczby reprezentacji tak, aby zawodnicy którzy są skazani na samodzielne, lub w mniejszej liczbie aktywnych graczy na porażkę gdyż są reprezentacje które w swoich składach maja paru aktywnych solidnych a nawet znajomitych graczy, lecz nic nie osiągną bo zawsze kogoś będzie brakowało.
Mój pomysł polega na tym, aby w tych reprezentacjach które mają w swoim składzie kilku aktywnych graczy, przenieść losowo do reprezentacji w których graczy aktywnych jest więcej.
Nie ma sensu aby do reprezentacji powoływać osoby które od kilkudziesięciu dni są nieaktywni tylko po to aby zapchać miejsce i wystawić kadre do konkursu.

Plusy pomysłu- większa rywalizacja w kadrze
zwiększenie atrakcyjności gry i dużo dużo więcej

minusy- brak
 
#2
Jak najbardziej jest to trafiony pomysł. Już teraz na przykładzie Kanady powiem że w seniorach mamy zaledwie 4 aktywnych graczy a w juniorach ani jednego. Tak samo z żeńska drużyną. Myślę że zawężenie do 10 reprezentacji będzie optymalne.
 
#3
Dodam, że jeśli miałoby to nastąpić, to dopiero na koniec sezonu zimowego (teraz już reprezentacje walczą ze swoimi zawodnikami w drużynówce). Wszyscy gracze zostaliby przydzieleni do nowych reprezentacji i każdy gracz miałby jedną możliwość darmowej zmiany reprezentacji (na losową oczywiście).
 
#4
Dobry pomysł ! Popieram AT w 100% Smile
 
#5
I to jest fajny pomysł. Może w końcu każda reprezentacja będzie miała szanse na zwycięstwo.
 
#6
Do ile zmniejszenie reprezentacji i jakie zostałyby usunięte?
 
#7
Też o czymś takim myślałam, chyba nawet gdzieś na czacie toczyła się rozmowa na ten temat. Zdecydowanie popieram, chociaż myślę, że ograniczenie aż do 10 to trochę za dużo. No i jakie byłoby dokładne kryterium, która reprezentacja miałaby być usunięta?
 
#8
Zmniejszenie reprezentacji spowoduje znów tylko to, że w reprezentacjach będzie występować "czołówka"
 
#9
Raczej nie bo jednak jest aż po 6 miejsc w juniorach, seniorach i żeńskiej.
 
#10
Dokładnie, jest sporo wolnych miejsc w chyba każdej reprezentacji. Tylko dlatego jest to o czym mówiłam, żeby nie przesadzić z ilością zredukowanych reprezentacji. Dzięki temu nie będzie trzeba powoływać kadry z nieaktywnych.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości