Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za zmiejszeniem liczby Reprezentacji
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
28 80.00%
Nie
20.00%
7 20.00%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiejszenie liczby reprezentacji
#41
jeżeli są w PN to albo sie nie łapią do kadry(czyli jak by ich wsadzono to by zmniejszyli potencjał) lub nie chce skakać w reprezentacji(czyli jest mu obojętne bo będąc w każdej reprezentacji można skakać w PN)
 
#42
Dokładnie, na zawodników z PN uważam, że nie ma co patrzeć przy tworzeniu rankingów albo są słabi (małe prawdopodobieństwo) albo sami zdecydowali, ze chcą być w PN, więc nie ma to znaczenia, w jakiej są reprezentacji...
 
#43
ja osobiście wolałbym aby reprezentacja Szwecji została ponieważ jestem jej selekcjonerem, przyzwyczaiłem się do niej oraz nasza reprezentacja miała już sukcesy w PŚ. Dodatkowo w seniorach mamy aktywnych: Maciol, smerda, Errorek no i oczywiście ja, czyli cała czwórka. Ale za to w juniorach nie mamy nikogo aktywnego a w żeńskiej jest aktywna Patrycja i QKolo321. I dlatego jak by do naszej reprezentacji dodać dwóch aktywnych Seniorów, szóstkę Juniorów oraz czwórkę Kobiet byłoby lepiej niż zabierać nam aktywnych Seniorów i dwie kobiety
 
#44
Szogun ciekawe wyliczenia - 2 seniorów + 6 juniorów + 4 kobiety to razem 12 zawodników czyli 2/3 kadry. Tym sposobem to praktycznie nie byłoby której reprezentacji usuwać, bo w prawie każdej znajdzie się podobnie. Istotne jest też to na jakim poziomie są zawodnicy, nie tylko, że są aktywni.

Nie licząc potencjału ani nic takiego, tylko po punktach zdobytych w tym sezonie w zawodach drużynowych, to
- Austria, Niemcy oraz Włochy nie zdobyły nigdzie punktów.
- Japonia, Słowacja, Słowenia oraz Szwecja ani w seniorach ani w juniorach (tylko w żeńskich)
- Kazachstan, Czechy - w juniorach i żeńskich
- Estonia - seniorzy i żeński
 
#45
silver969 niby 12 zawodników potrzeba ale mi bardziej chodzi o to że najlepiej to jakbyśmy wszyscy razem czyli ja, Maciol, smerda, Errorek, Patrycja i QKolo321 pozostać w jednej reprezentacji, żeby aktywnych graczy nie rozdzielać.
chodzi mi o to że jak u nas jest sześciu graczy to lepiej dodać nam 12 zawodników z innej reprezentacji i żeby tych dwunastu było z tej samej reprezentacji
rozumiesz o co mi chodzi?
(nie wiem czy dobrze opisałem o co mi chodzi)
 
#46
Rozumiem o co Ci chodzi, ale wydaje mi się, że ciężko będzie to wykonać, bo znowu będzie, że ta reprezentacja lepsza trafiła do takiej, ta do takiej, a nie spasuje się raczej idealnie, że tu brakuje 12 to dołożyć np. 2 razy po 6 (2 reprezentacje), gdzie indziej będzie brakować 5 itp.
 
#47
albo połaczyć słabsze reprezentacje ....
 
#48
Przecież przeważnie ludzie przechodzą do PN, żeby sobie trochę powygrywać....
Najlepsi zawodnicy Estońscy, ich ranking i UM:
Yano55 - 16 | 184k UM
Decross - 28 | 155k UM
Wagowy Smirnoff - 31 | 150k UM
Lukasz95 -36 | 140k UM
NorbertC - 41 | 134k UM

Wg mnie pięciu zawodników w czołowej 50 to wystarczający powód, żeby Estonia miała zostać...
Natomiast nie obrazimy się jeśli ktoś ze słabszych reprezentacji zasili nasze szeregi, tak żebyśmy mogli wystawiać dobrą drużynę zarówno w seniorach jak i juniorach.

wg tego co napisał silver to nikt nie powinien mieć wątpliwosci ze do likwidacji są:
Austria, Niemcy, Włochy, Japonia, Słowacja, Słowenia, Szwecja.
Pewnie problem jest taki, że większość tych krajów jest mocna w prawdziwych skokach.
Ja bym po prostu tylko pozmieniał nazwy, z Ukrainy zrobił Austrię, z Bułgarii Niemcy itd.
 
#49
No to fakt, bo niewielu jest zawodników z Ukrainy, Bułgarii, USA czy Kazachstanu
 
#50
Myślę, że jednak lepsza opcja, z usunięciem tych najsłabiej rokujących i z pozmienianiem nazw, tak jak to zostało zaproponowane
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 2 gości