Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za zmiejszeniem liczby Reprezentacji
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
28 80.00%
Nie
20.00%
7 20.00%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiejszenie liczby reprezentacji
#71
Teraz teoretycznie nie wszyscy się łapią, bo do reprezentacji mają być powoływani najlepsi. Ale kiedy aktywni zawodnicy z przykładowo 5 krajów zostaną poprzydzielani, do 15 pozostałych to i tak myślę, że jeszcze pozostają miejsca (jest w sumie 12 miejsc w seniorach i juniorach + żeński osobno)
 
#72
akurat w mojej reprezentacji jest dużo miejsca dla aktywnych graczy Smile
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#73
rozpocząłem ten watek z pomysłem i obserwuje debate na ten temat, i wszystko zostało już powiedziane, nie można usunąć bezkarnie połowę reprezentacji, lecz jakieś trzeba, decross ma racje że nie można patrzeć na jednego czlowieka, ale nie wyzywajmy sieTongue razem tworzymy te gre więc po co kogoś obrażać Smile
Zostało pokazane które reprezentacje są najsłabsze i nie maja progresu aby w przyszłości była jakaś zmiana, wiec moze przemalujmy inne reprezentacje aby było bardziej realistycznie, w najmocniejsze reprezentacje podokładajmy aktywnych graczy, reszte zrubmy jakies fuzje i połączmy, zmienmy nazwy, a wszyskim jeszcze dajmy jedna mozliwa zmiane reprezentacji, obecna struktura nie ma przyszlosci.... tyle reprezentacji, w niektorych jeden aktywny zawodnik i jaka tam rywalizacja? jesli ktoś jest selekcjonerem i boi sie że straci posade? czego sie bac? skoro i tak nic się nie osiąga... lepiej stracić posadę selekcjonera jednoosobowej reprezentacji i patrzeć w przyszłość gdzie można być w aktywnej reprezentacji i o coś walczyc
 
#74
Tak wprawdzie to selekcjoner nie daje żadnych dodatkowych ulepszeń zawodnikowi, tylko musi ich powoływać.
 
#75
no to co zaproponowałem brzmi bardziej pokrętnie niż "zróbmy wszystkim reset", ale wbrew pozorom jest proste i nie robi dużo zamętu.
 
#76
(07-03-2014, 00:20)Gazior napisał(a):  Najbardziej mnie rozbawił argument "Nie chce likwidacji Szwecji bo jestem selekcjonerem" Argument śmieszny skoro selekcjoner to jedyny aktywny zawodnik.

A może po prostu zróbmy tak jak w prawdziwych skokach? Zostawmy te repki które naprawdę się liczą czyli usuńmy Ukrainę, Słowację, Bługarię, Rosję, Szwecję, USA, Kanadę oraz Francje.

Zgłaszam protest , usuń swoja Reprezentacje a USA zostaw w spokoju!
 
#77
I o to chodzi . Po co likwidować reprezentacje ?U realnić gre że bez żadnych sankcji można mniej graczy wystawić
 
#78
kompletnie nietrafione argumenty...
W prawdziwych skokach jest przynajmniej 8 krajów, które bez problemu mogą wystawić pełny skład, a tutaj?
Właśnie do tego zmierzamy, żeby wypełnić swoje kadry, bo ludzi jest za mało.

I jeszcze jedno:
To jest gra, jeśli ktoś będzie w takim kraju, w którym nie będzie mógł wystawić drużyny to zwyczajnie będzie poszkodowany, nie będzie dostawał punktów doświadczenia itp.
 
#79
ja mówię o 4, ktora jest wymagana do zawodów druzynowych.
Jest to minimalna ilość, by jakiś skoczek widmo, ktory nie logował się od 100 dni nie ciągnął w dół wyniku.
 
#80
I ponawiam pytanie: Ile reprezentacji w tej grze posiada 4 aktywnych graczy w juniorce i 4 w seniorce? (łącznie aż 8 graczy)

Tokiem Twojego rozumowania będą takie zawody, w ktorych będą startować 4 druzyny, albo mniej.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości