Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za zmiejszeniem liczby Reprezentacji
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
28 80.00%
Nie
20.00%
7 20.00%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiejszenie liczby reprezentacji
#91
Jak widav estonii i słowacji nie grozi usunięcie.
 
#92
ok, to wywalamy 5 ostatnich czy więcej?

wait, to jest maksymalny potencjał wszystkich graczy? nawet tych nieaktywnych?
 
#93
Matty akurat nie o to walczę, raczej jestem własnie zdziwiona, że Słowacja jest tak wysoko, bo jako selekcjoner wiem jakich graczy mam w kadrze i jakie miejsca w drużynówkach zajmujemy.
Np w juniorach mamy jednego początkującego aktywnego gracza, a następny w aktywności ostatni raz był 17 dni temu.
Kadra żeńska to tylko ja i graczki nieaktywne od dawna
Jedynie seniorzy się jakoś trzymająWink
 
#94
(07-04-2014, 00:26)Gazior napisał(a):  Każde rozwiązanie ma minusy. Niestety. Ale moim zdaniem powinni zadecydować Ci z reprezentacji potencjalnie zagrożonych usunięciem.

P.S Przyjdzie zima i będzie znów dużo graczy. Wtedy te reprezentacje się przydadzą.

To jest akurat bez sensu, bo niemal pewne, że z tych reprezentacji nie będą chcieli usunięcia. A chodzi o to, żeby zmieniać na lepsze, a nie żeby realizować kaprysy.
A to, że zimą się pojawią, nie znaczy, że od razu muszą trafiać do reprezentacji. Kadra jest dla najlepszych, a więc niech trochę najpierw potrenują, żeby się liczyć. Większość pewnie i tak okażą się jedynie sezonowcami, więc tym bardziej nie jest potrzebne tyle reprezentacji.
 
#95
Ten potencjał w rankingu to suma maksymalnego potencjału (przy formie 100% i zmęczeniu 0%) wszystkich graczy, którzy są powołani do kadry (Seniorzy, Juniorzy, kadra Żeńska) danej reprezentacji
 
#96
no to lipa, zrób ranking max potencjału graczy ktorzy logowali sie w ciągu ostatnich 20 dni
i wg krajów, nie reprezentacji!
np. Wagowy Smirnoff (150k UM) w tym sezonie skacze w PN, bo tego sobie zażyczył, w przyszłym sezonie pewnie wróci do reprezentacji.
 
#97
Osobiście sądzę, że pewnym wyznacznikiem powinno być też wzięcie pod uwagę obecnego stanu każdej z reprezentacji, bez rozróżniania na seniorów, juniorów, żeńskie. Jeżeli któraś z nich radzi sobie dobrze w zawodach to oznacza, że gra, trenuje, rozwija się i funkcjonuje na należytym poziomie. Do takich drużyn dobrym rozwiązaniem byłoby dokoptowanie tych graczy, którzy mają mniejsze szanse w swoich reprezentacjach, bo np. 75% składu jest nieaktywne.

Sądzę, że nie tylko ja uważam, że dobrze funkcjonujące reprezentacje Rosji, Polski, Estonii czy kilka innych mogły zyskać na podziale i zmianie całej struktury. Nie ukrywajmy, że wspólna gra wzmaga jakieś formy więzi i współdziałania, a przelosowanie każdego z graczy ma szansę na zburzenie tego co zostało już w tej grze zbudowane.
 
#98
To jesteście za tym, aby usunąć 5 słabszych reprezentacji i przydzielenie tych zawodników do innych reprezentacji z 1 możliwą darmową prób wylosowania innej reprezentacji czy nie?
 
#99
Tak..
 
ShyTak
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości