Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za zmiejszeniem liczby Reprezentacji
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
28 80.00%
Nie
20.00%
7 20.00%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiejszenie liczby reprezentacji
Np Niemcy Seniorzy coś tam jest ,Juniorzy to nikt nie jest .........
 
To może zrobić ranking reprezentacji coś w stylu nowego rankingu klubowego czyli wziąć pod uwagę maksymalny potencjał kadry (albo aktualny potencjał lub aktywnych graczy to mozna zmienić) i miejsca zajmowane w drużynówkach? Pewnie i tak będzie się pokrywał z poprzednimi, ale są głosy, że w drużynówkach sobie radzą i nie kasować to można wziąć to pod uwagę. I np. żeby miejsca zajmowane przez drużyny juniorow były ciut ważniejsze od druzyny seniorów, bo będzie pokazywać czy reprezentacja ta jest przyszlosciowa czy po prostu ma mocnych seniorów i gdy przestaną grać to już nie będzie tak mocna.
 
jaQce zgadzam sie
 
Ogólnie zgadzam się, ale z tym, żeby juniorska kadra liczyła się bardziej niż juniorska to już nie. Dlatego, że np. u nas Budujemy w tym sezonie przede wszystkim seniorów a potem juniorów, dlatego że mamy jednego b.dobrego skoczka w seniorach i szkoda, żeby się marnował, ale pozostali mogą być spokojnie jeszcze w juniorach.
 
Dzis postaram sie policzyć ilu zawodników(nieobecność max 1dzień) z kadry ma ponad 19 lat ilu 17-19 oraz 16, wtedy będzie można zobaczyć jak wygląda rozkład sił w reprezentacji

Edit:
Już dla tych co mają odpaść zrobiłem to mniej więcej więc nie ma zbytnio sensu to powtarzać
 
Wybór jest prosty najsłabsze reprezentacje:
Szwajcaria,Niemcy,Austria,Japonia,Włochy,Szwecja,Słowenia,Słowacja. I już naliczyłem 8 drużyn do usunięcia.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
Słowenia ma dobrą kadre żeńską, USA bym zamiast niej dał do usunięcia
 
No jasne że USA. Kogoś mi tu brakowało Smile
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
Wyliczyłem z potencjału USA czyli mojego kraju że ma bardzo niski potencjał oprócz hansa_1986. Według mnie ta reprezentacja powinna zostać usunięta.
 
Tak jest. Potwierdzam. W naszej reprezentacji jest chyba 4 graczy aktywnych co zauważyłem (ostania aktywność 5 dni). Z bólem serca uważam że USA powinno być zlikwidowane. Szkoda Tylko utopionej kasy w rozbudowę...
A pytanie z innej beczki. Usuniemy reprezentacje ze słabszych krajów. Zostaną skocznie co z kasą generowaną przez skocznie. Warto by dodać wzmiankę w karierze zawodników że skakał w tej reprezentacji dany zawodnik. Może podwójne obywatelstwo ? Bo trochę czuje że tak jak bym miał pustkę. Nie zmieniam obywatelstwa bo chce tylko msze. Może Podwójne obywatelstwo by było lepsze ... jak bym kiedyś była znowu kadra USA jak będzie więcej zawodników bym mógł Wrócić.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 11 gości