Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obrażania na Pw
#1
Nick, ID:. Kamil . ™ 5711
Nick, ID osoby na którą składasz skargę: . Ashaiti . ™ 2962
Czym zawinił/a:Obrażał mnie na PW
Dowód (screen):https://imageshack.com/i/mryry3p
Kara ,którą proponujesz :czasowy ban konta 20 dni
At kare dałem przykładowom sami zdecydujecie na ile zostanie jeśli zostania zbanowany.
 
#2
Zgadza się, ban w tym przypadku jak najbardziej słuszny. Plagiat, plagiatem, bo pomysł to jednak pomysł, a przez urząd patentowy nick nie jest zabroniony, także pod względem prawnym to żaden plagiat, lecz po prostu zapożyczenie pomysłu (zresztą niemiłe zapożyczenie) ale niestety reakcja gracza jest niedopuszczalna i oczywiście takich reakcji nie tolerujemy, z powodu dużej ilości wyzwisk i obraz gracza ban powinien mieć najdłuższy możliwy wymiar kary.
 
#3
jakby napisał że zgapiłem nick to bym nie składał skargi ja taki nie jestem że byle co i lece do admina ze skargą.
 
#4
Dodam również, że w wiadomościach jest opcja zgłoś wiadomość więc w sprawie bana jest to koniecznie i musisz przez taką opcję na PW zgłosić tą wiadomość.
 
#5
Wiem, że ban dla Ashaiti'ego jest, jak najbardziej słuszny, ale czemu od razu: "... najdłuższy możliwy wymiar kary."? Z tego co widzę są tam góra 3,4 wyzwiska. Nie pisał tego tak sobie, tylko strasznie się zbulwersował, oczywiście takie zachowanie jest niedopuszczalne, ale można to zrozumieć. Kolega Kamil zrobił taki nick umyślnie. Bodajże, chciał być "fajny" w oczach innych graczy, możliwe, że chciał mieć większy szacunek, albo po prostu myślał, że przypodoba się graczom YDB. Jest to oczywiście dopuszczalne, ale strasznie niemiłe, stąd rekcja Ashaiti'ego, miał zły dzień, do tego zobaczył nick Kamila no i nie wytrzymał, musiał się wyładować, wiem, że nie było to mądre, ale czasami emocje biorą górę i nikt nie powie mi, że nie Big Grin Proszę o spojrzenie na to wszystko z jego perspektywy, co Wy byście na to powiedzieli ?! Jako, że to była taka pierwsza sytuacja i poniekąd uzasadnione zachowanie, proszę o niski czas odpoczynku dla Ashaiti'ego.
 
#6
Mi już ktoś 2 razy podkradł nick. I też się wkurzyłem tylko w moim przypadku tchórz się nie chciał przyznać, kto to. I dlatego nie dostał opieprzu. Chociaż podejrzanych jest wielu.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#7
Dominiku, tylko to było tworzenie kont z podobnymi nazwami, zapewne tak żeby Ci "zagrać na nosie", a tu żałosna motywacja Kamilka była raczej nieco inna, choć nie bardzo wiem, co chciał przez to osiągnąć.

(07-13-2014, 21:55)Kacper Polak napisał(a):  jakby napisał że zgapiłem nick to bym nie składał skargi ja taki nie jestem że byle co i lece do admina ze skargą.

Akurat to, że zgapiłeś perfidnie to było oczywiste, więc takiej informacji chyba nie potrzebowałeś i żadnej podstawy do skargi byś wówczas nie miał...

Również uważam, że Ashaiti trochę przesadził ze swoją reakcją, bo żaden nick nie jest prawnie zastrzeżony, ale gdyby tak bezwzględnie traktować każdą formę obrażania, to połowa graczy miałaby na swoim koncie kilka dni nieaktywności, bo: 1. jak było dostawali bana tylko na czat. 2. Nie każdy od razu leci na skargę, tylko to ignoruje albo sam wchodzi w pyskówki, więc zapewne wiele tego typu wiadomości na PW przechodzi bez echa.
 
#8
Siver to nie zmienia faktu że przesadził z reakcją i takie zachowanie nie powinno być zostawione bez reakcji!Moim zdaniem powinien być ukarany takie jest moje zdanie.
 
#9
Ja się nie kłóce nick zmieniam i tyle
 
#10
(07-14-2014, 12:29)jurki23 napisał(a):  Siver to nie zmienia faktu że przesadził z reakcją i takie zachowanie nie powinno być zostawione bez reakcji!Moim zdaniem powinien być ukarany takie jest moje zdanie.

Nie twierdzę, że nie, bo to by było potraktowane jako przyzwolenie na tego typu zachowania, chodzi mi tylko o nieco "łagodniejszy wymiar kary".
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości