Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Transfer
Ankieta jest zamknięta.
TAK
62.50%
5 62.50%
NIE
37.50%
3 37.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
#1
ID/nick: 474 / NaviSaN
Pomysł: Wprowadzenie opcji wystawienia się na rynku transferowym. Cena za zawodnika wynosiła by jego wartość która jest w profilu .
Cel: Zawodnik wystawia się na transferze , a klub może go kupić.
Plusy: Ułatwi to klubom pozyskiwanie graczy.
Minusy: raczej nie widzę .
 
#2
Według mnie transfery są nie potrzebne. W klubie potrzeba 4 graczy do kadry i nie ma problemu z załatwieniem tylu osób Wink W rzeczywistości również nie słyszałem o transferach w skokach narciarskich Tongue
 
#3
Ale nie o to mi chodzi żeby kluby między sobą sprzedawali sobie zawodników tylko o to żeby dany zawodnik sam mógł się tam wystawić i wtedy czekał by na ofertę.
 
#4
przecież może napisać na czacie i na pewno jakiś klub go przyjmie Tongue
 
#5
Nie słyszałem nigdy o transferach w skokach narciarskich, ale zawsze to jakiś fajny dodatek. Sądzę iż pomysł jest mało dopracowany.
Nie musiało by wyglądać to tak jak w prawdziwych skokach. Można by było stworzyć moduł, który pozwalał by na sprzedawanie zawodnika z jednego do drugiego klubu, jakiś ciekawy dodatek. Jeżeli nie za pieniądze kupowali byśmy skoczka, to można by było zmodyfikować to do wersji "Wolny transfer", który polegał by na tym aby zawodnik wpisujący się na listę, otrzymywał będzie wiadomość z powiadomieniem w którym będzie zawarte, jaki klub kupił zawodnika, ew. ile oferuje, jak długi kontrakt oferuje. Czat owszem jest, ale czy nie łatwiej kliknąć 1 raz i cierpliwie zaczekać na ofertę? Niż śledzić czat i czekać na odpowiedź od właściciela klubu?

"Wartość" w statystykach musi się przydać a do czego jak nie do transferów?
 
#6
Temat bardzo długo nieaktywny więc zamykam i przenoszę do kosza.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości