Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban . Mati . ™
#1
Nick, ID: . Mati . ™ ID: 2283
Od kogo otrzymano bana: Nie wiem.
Data i godzina otrzymania bana: 13.09.2014 15:00+ czas bliżej nieokreślony.
Powód bana: Multikonto, obraza graczy na czacie (z tego co wiem, na koncie . Mati . ™ nikt nikogo nie wyzywał)
Krótki opis zdarzenia: Nie moja osoba korzystała z mojego laptopa.

Doszyły mnie słuchy, że dziś w godzinach popołudniowych, gracz o nicku Hejter wyzywał graczy na czacie, konto zostało utworzone na moim laptopie, lecz nie przeze mnie. Użyczyłem mojego laptopa koledze, który również kiedyś grał w SJ, pod moja nieobecność utworzył owe konto i zaczął robić to co robił. Czuje się zobowiązany do sprostowania tej sytuacji, bo nie chciałbym, aby krążyły o mnie takie opinie w grze. Mimo, że dość dawno skończyłem w nią grać, to sporadycznie wchodzę, aby sprawdzić, jak wygląda sytuacja z moim dawnym klubem YDB itd. Większość ludzi mnie tam zna, wie, że to do mnie nie podobne i w życiu bym się tak nie zachował Smile Mimo to bardzo przepraszam wszystkich poszkodowanych i obiecuje, że podobne sytuacje nie będą miały miejsca. Jednocześnie proszę o odblokowanie mojego konta. Chciałbym wszystko sprostować jeszcze na czacie.
PS. Proszę, aby te osoby, które wiedzą jaki jestem się za mną wstawiły Smile Głownie kieruje to do członków YDB i bliżej znających mnie osób Smile
 
#2
Mistrz Cody Rhodes wstawia się za Matim wiem jaki jest i nigdy by nie zrobił sobie multi i nie wyzywał graczy.
Z poważaniem najlepszy z najlepszych Cody Rhodes !!! Big Grin
 
#3
Ja również wstawiam się za Matim. Znam go już sporo czasu i wiem, że czegoś takiego by nie zrobił Smile
 
#4
Ban został ściągnięty
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości