Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obraza gracza
#1
Dominator, ID:2951
Cody Rhodes, ID:302
Czym zawinił/a:Obraża mnie w swoim profilu i pisze oszczerstwa na mój temat. Oraz uważa że mu wszystko można
Dowód (screen): http://screenshooter.net/100245641/gdahurj http://screenshooter.net/100245641/opuxnbb
Kara, którą proponujesz:Odebranie mu rangę moderatora forum, bo tacy gracze, którzy nie mają szacunku do innych graczy nie powinni mieć takiej rangi. Oraz ban na stałe na grę chyba, że przestanie pisać oszczerstwa w swoim profilu na mój temat.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#2
Hahaha padłem Big Grin
Niech admin zobaczy sobie archiwum chatu i zobaczy jak avek prowokuje mnie i nie tylko Wink a za prowokację też jest ban.
Nie pozdrawiam.
 
#3
prowokacja, prowokacją, lecz Ty Cody jako członek załogi powinieneś nie tyle wyhamować w pisaniu na czacie, co bardziej na swoim profilu w grze, kara Zbanowania konta na stałe to duze przegięcie, lecz 2 dni odpoczynku od gry chyba dobrze ci zrobi, tak jak było w przypadku Ashanti, lecz on miał więcej wyzwisk w wiadomościach i dostał 3 dni urlopu Smile
 
#4
Cody tu chodzi o oczernianie mnie na twoim profilu. Jeśli tego nie zlikwidujesz powinieneś dostać bana na grę. i Czekam na decyzje w tej sprawie. A drugi screen pokazuje jaki masz stosunek do swojej rangi.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#5
bana na czata dostales na 1 dzien, profilaktycznie, ale wnioskuje nad banem 2 dni oraz usuniecie opisu z profilu
 
#6
Zmieniłem 1 wyraz niby obraźliwy, ale tam jest czysta prawda. Obecnego opisu nie zmienię Wink
Avek nie płacz już tyle to dopiero początek Wink
 
#7
Cody Smile badz mądrzejszy i nie podkladaj sie Smile
 
#8
Cody jak chcesz, ale wyraźnie jest napisane w skardze, że domagam się kary dla ciebie za oszczerstwa na profilu. Więc jeżeli nadal nie usuniesz tego to domagam się jak nie stałego bloka na grę to przynajmniej zabranie moderatora forum.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#9
Potwierdziłeś właśnie to co miałem na profilu... nie jestem moderatorem chatu...
Po 2 nie bądź taki mądry bo może to się dla ciebie źle skończyć Wink Po 2 dla mnie sprawa zamknięta opis zmieniony więc spadaj Big Grin
 
#10
Poprawiłem Tongue

Z tego co wiem to domagałem się skasowania a nie zmienienia Tongue
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości