Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obraza gracza cz,2
#1
Dominator, ID:2951
Cody Rhodes, ID:302
Czym zawinił/a:Mimo wcześniejszych ostrzeżeń gracz Cody wczoraj przed godziną 15 znowu napisał w swoim profilu obraźliwe rzeczy na mój temat. Ponieważ uznał, że go prowokuje na czacie a się tylko go spytałem, z kim będzie się kłócił jak zaczne go ignorować. To już się słowem do niego nie można odezwać. Oraz stwierdził, że to jego opis i że może pisać, co chce.Złamał regulamin gry.Paragraf 2 punkt 4
Dowód (screen): http://screenshooter.net/100245641/csdmdge
Kara, którą proponujeszTongueroponuje zablokowanie mu korzystania z opisu, jeśli nie umie z niego korzystać oraz usunięcie obraźliwego tekstu z jego opisu na mój temat. To jest jego opis to niech pisze o sobie a nie o mnie. Chyba, że dostane zgodę od Administracji to sobie zrobię taki sam opis tylko, że o Codym.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#2
Hahaha gdzie w tym opisie są obraźliwe słowa ? proszę o cytaty Big Grin
Tam jest sama prawda na twój team a jeśli czujesz się obrażony to znaczy że się przyznajesz do tych słów Wink
 
#3
Prawda dla cody Rhodes nie ma obraźliwych słów
co pisze Cody to wszystko prawa popieram pomysł cody z tym napisem na profilu
 
#4
Obraźliwych nie ma ale prowokacja niestety jestSad proszę dajcie spokój z tymi kłótniami.
 
#5
Możecie sie wreszcie pogodzić???. Ciągłe wasze kłótnie niektórych graczy zniechęcają do grania. Nie reagujcie jeden na drugiego i nie zwracajcie na siebie uwagi i będzie po kłopocie. Szanujcie też innych graczy którzy grają.
 
#6
Po pierwsze jest obraźliwe ponieważ uchybił mojej godności osobistej. I praw gracza oraz nękanie.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#7
3 graczy potwierdza że nie ma obrazy a ten dalej swoje... Opis zostaje do puki nie przestaniesz pajacować...
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości