Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czat
#1
Możliwe ze gdzies już były podejmowane takie rozmowy, ja bynajmniej nie zauważyłem. Chodzi mi o to że trzeba podjac jakies rozmowy, podac jakies propozycje, cos wymyślić zeby na czacie udzielało sie wiecej osób, Jak na razie na czat wchodza tylko jak jest event, i tak sie nie udzielają.. szkoda bo gra jest fajna a na czacie czesto jest cicho, ( warto dodac że czat odwiedzają ciągle ci sami gracze i nie jest ich za wielu.) Macie jakieś propozycje ?
PS. Sory za brak polskich znaków
 
Odpowiedz
#2
Bo wiele razy są tematy poruszane w których nie ma kto się udzielać Smile ale stała wartość osób online w granicach 200 w ostatnich 48h i zwiększająca się sezonowość skoków narciarskich to przyciągnie Smile
 
Odpowiedz
#3
Tak, ale jeślei przyciagnie garczy do gry, to my musimy cos wykombinowac by zachecic ich do pisania z innymi naczacie TongueJak i udzielanie sie na forum Tongue
 
Odpowiedz
#4
co jakiś czas niech sie pojawia literka z kodem albo darmowy kod na coś.
 
Odpowiedz
#5
Hans to akurat by było fajne, automatycznie by sie pojawiło cos , wiadomo nie zawzze sa moderatorzy czy admini, i np. trzerba nazbierać parę takich kodów by wymienic np. na 5pp lub na 100PE Tongue albo wgl na cos innego na karnety czy coś...
 
Odpowiedz
#6
Nie odnosnie piszesz to tematu wiec usuwam... Następnym razem dam ostrzeżenie, jak chcesz złożyc skarge to pisz w odpowiednim dziale...
 
Odpowiedz
#7
Przecież do było na temat aktywności. Banując ludzi nie zwiększycie aktywności czatuTongue
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
Odpowiedz
#8
Może, gdyby gracze rozmawiali na bardziej normalne tematy to więcej osób byłoby tym zainteresowanych. Ostatnio widziałem jak tam były rozmowy o jakichś świniach czy ciągle o Marianie (owszem o Nim można gadać), ale nie kłócić się czy on to on itp. Miła atmosfera = Pewnie więcej osób na czacie.
 
Odpowiedz
#9
Na pewno jest w tym sporo racji. Ja sama zaczęłam często omijać pogawędki, bo albo były absurdalne kłótnie albo prowokowanie, wyzywanie albo rozmowy na temat np. innych gier. To na pewno nie zachęca ani nowych graczy do rozmów ani starych wyjadaczy
 
Odpowiedz
#10
Jest na czacie zakładka ,,eventy,, lecz w ostatnim czasie jest ona rzadko używana, rozumiem ze MC mogą nie mieć czasu w dni tygodnia, lecz uważam ze weekend powinno takich eventów byc sporo Tongue
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości