Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu do gry
Ankieta jest zamknięta.
Tak
85.00%
17 85.00%
Nie
15.00%
3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kosz] [S2] Czas pracy
#1
ID:32 nick z gry:jurki23
Pomysł:zmiana czasu za wykonanie prac
Opis pomysłu Witam ,wielu graczy gra na serwerze 1 i 2 .Wykonywanie prac przykładowo 12 zajmuje ok 1 godziny.Do tego trzeba wliczyć trening to trzeba poświęcić też czas. Więc żeby zrobić graczy na dwóch serwerach trochę czasu zajmuje i nie każdemu będzie się chciało.I nie każdy ma tyle czasu . Można było zmienić czas za wykonanie prac np .dla konta normalnego to 5 min , a dla konta premium 2 min. Dla zawodników którzy mają mało czasu było by to duże udogodnienie , a takich graczy jest pewna grupa.
 
#2
jak najbardziej jestem za
 
#3
Jestem na nie. Prawdopodobnie ta część graczy bd chciała mieć jeszcze 1 gracza ( 2 postacie na 2 serwie) A ta druga postać jest tylko dodatkowa, jak komuś zostaje bardzo duzo czasu.
 
#4
no i co ,
wystraczy że czas już masz w spa liczony za redukcje zmęczenia a
2 minuty za prace było by ok każdy by miał czas
a tak jak nie masz konta premium to 12 prac po 10 minut daje 2 h na samą prace
potem jeszce trening i wyjdzie 3 h
a jak ktoś nie ma az tyle czasu ? wiem że to jego problem ale 5 min za prace wsytarczająco dużo by było

a może by tak zrobił ż ebyła by możliwosc wyboru praca normalna 10 minut
i praca szybka 5 minut ale mneij stażu o połowe by było i mniej kasy
 
#5
Ten pomysł z pracą normalna i praca szybką popieram, ale ten Jurka to tak jak wyzej napisałem Smile
 
#6
Popieram, na 1 serwerze to wszystko trwało za długo, a na 2 serwerze jeszcze z tego co widzę jakaś sauna jest, która trwa godzinę, to jest jakaś kpina.
 
#7
Nie każdy musi grać na S1 i na S2, nie masz czasu i nie pracujesz, robisz trening i do widzenia. Po to jest KP i kupno kasy by z tego korzystać a nie mieć wszystko zadarmo. Gra z czegoś sie utrzymać musi i tyle w temacie.
 
#8
Dokładnie, tak jak mówi hans. Każdy zaczynając grać, a tym bardziej zaczynając na drugim serwerze wiedział ile to trwa. Ktoś nie ma czasu, to po co ma konta na dwóch serwerach? (a może i 3). To jest gra, która pochlania trochę czasu i jak ktoś nie ma lub jest mu szkoda, to niech się ograniczy proste. Praca obowiązkowa nie jest, no może na początku, żeby mieć kasę na trening to trzeba pracować, a potem od czasu do czasu kliknąć ewentualnie parę razy.
 
#9
Nikt nie mówił że ma być łatwo przyjemnie. Tu chodzi o to żeby czołówka od razu nie odskoczyła. A mając czas pracy krótszy możesz więcej. A obecnie różnica czasu jest dobra dla KP. A zmniejszenie jej tylko popsuje pakiet KP. Ja też nie mam czasu i gram na s1 i s2Smile i mnie nie przeszkadza ten czas pracy
 
#10
może tobie nei przeszkadza dajcie rózne tryby pracy
normalna 10 minu i 100% kas i 100% stażu
szybka 5 minut 50% kasy i 50% stażu
ekspresowa 3 minuty 30 % kasy 30 % stazu


na s1 było troszke łatwiej ,na tym serwie dochodzi spaa trwa ono dłuższą chwile przy 95 % zmęczenia ponad 20 minut ,tak samo zabiegi około 1 h
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości