Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Za którym pomysem jesteś
Ankieta jest zamknięta.
Za wszystkimi.
57.14%
8 57.14%
Za 1
0%
0 0%
Za 2
0%
0 0%
Za 3
14.29%
2 14.29%
Za 4
0%
0 0%
Żaden mi się nie podoba
28.57%
4 28.57%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kosz] [S2]Kilka propozycji
#1
ID/nick: 18 Kamil Stoch
Pomysł:1. Nie ma zakładki by zobaczyć rekord skoczni klubowej i do kogo on należy, oraz ile on wynosi.Uważam ze powinna być taka zakładka,gdyż jest bardzo przydatna.
2.Dodanie w klubie czegoś takiego jak dochód.Pokazywało by nam to ile dostaniemy hajsu za sparing(za mecz)
3.Z tego co mi wiadomo właściciele klubów nie widzą ile przychodu bd gdy coś rozbudują. Moim zdaniem powinna być taka informacja, gdyż nie wiemy co nam najbardziej opłaca się wybudować.
4.Proponuję dodać by w spa, gdy pójdziemy na zabieg dodawało nam to trochę dyspozycji(ja proponuję by przybywało 15%). Wiadome,że bd to trochę kosztować(załóżmy 50000PLN). Można zrobić tak ze tylko raz dziennie możemy iść, by gracze którzy szybciej zaczęli ,nie nabijali sobie do 100% tylko ,dlatego że mają hajs.A np. gracze z KP mogą iść 3 razy dziennie, lecz gdy przychodzą za kolejnym razem, kosztuje to więcej kasy
Cel: Urozmaicenie gry.
Plusy: Bardziej czytelna gra co do pierwszych trzech. A co do 4 to nowy sposób zdobycia dyspozycji.
Minusy:Praca Adminów.
 
#2
Dałem na nie ale pomyliłem się i jestem na Tak.
 
#3
Ad 1. Wchodzisz na jakiś klub i tam klikasz "Pokaż/ukryj rekordy skoczni klubowej" i masz rekord skoczni.
 
#4
1) tak jak wyżej, można zobaczyć rekordy.
2) mogłoby to zostać wprowadzone.
3) patrz pkt 2.
4) całkowicie zbędne. co do tego punktu jestem na nie.
 
#5
Ok,, to 1 odpada, bo nie widziałem tego.
 
#6
Co do pomysłu nr 3. To chodziło raczej o to, że właściciele nie wiedzą co daje/ą:
-Ochroniarze
-Parking
-Oświetlenie
-Centrum prasowe
-Hotel
-Telebimy
itd. Nie jest to opisane. Chyba, że jest jakiś poradnik Smile
 
#7
Dokładnie o to chodzi mi Realizator Tongue Chociaż ten 3pkt. mógłby byc wprowadzony Big Grin
 
#8
Trzeci ounkt na tak reszta niepotrzebna
 
#9
Według mnie jeszcze powinno byc widoczne ile daje nam np. jeden poziom parkingu...
 
#10
Tylko że to daje różnie ilości zależnie od ilości kibiców itp. Nie dostaje sie stałej ilości kasy za to.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości