Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Głosuję za pomysłem na?
Ankieta jest zamknięta.
tak
28.57%
4 28.57%
nie
14.29%
2 14.29%
tak po zmianach
57.14%
8 57.14%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagadki mistrza S2
#1
Zagadki mistrza
Nowa zakładka (Zagadki)
Do wyboru byli by medaliści olimpijscy i zadawane zagadki w formie ankiet z 3 odpowiedziami np.
[Obrazek: DjAjCA.jpg]
Matti Nykänen


Gdzie swoje pierwsze punkty PŚ zdobył Matti Nykänen
Odp:
1 Kuusamo
2 Lahti
3 Kuopio
nagroda 1 karnet TNS
Medalistów było by kilkunastu co dzień można by było odpowiedzieć na jedno pytanie oczywiście pytanie pokazywało by się zaraz po wejściu w danego mistrza, każdy medalista miał by inne pytania i wraz z kolejnymi odpowiedziami rósł by jego level i trudność pytań i atrakcyjność nagród.Czas na odpowiedź wynosił by 20 s


przykłądowe nagrody
1 karnet,2 karnety,kasa,10,20,30,40,50,60,70 Pe itd,naprawa garderoby 1 rodzaj,2,3,4 losy na koło fortuny,10PP ,garderowa z ulepszonym za 200 UM, energetyk,50% kasy z banku ,przelot na skocznie dajaca najwiecej um,możliwość zmiany sponsora indywidualnego,


Plusy Każdy zna historię Adama Małysza a np .Matti Nykänen znam tylko nazwisko i że coś osiągnął ale co poprzez pytania i odpowiedzi można się wiele dowiedzieć.
Minusy odrobina pracy dla administracji
 
#2
Dodatkowe nagrody
energetyk,50% kasy z banku ,przelot na skocznie dajaca najwiecej um
 
#3
Mysle ze nagroda z domem odpada Tongue Ale pomysł fajny, ale też zrobic tak ze mamy max 30s na odpowiedź. Bo co w tym bd fajnego jak ktos sobie w google poszuka ? Tongue

Dałem na "tak po zmianach" bo uważam że trzeba dopracowąc ten pomysł Tongue
 
#4
Tutaj Cytrus ma racje, jakieś ograniczenie czasowe jak są odpowiedzi A, B, C. Ewentualnie musielibyśmy napisać wirusa który by blokował połączenia z innymi stronami niż naszą :p
 
#5
pomysł poprawiony
 
#6
Admin to juz lepiej ograniczenie czasowe Big Grin
 
#7
pytania wraz z mistrzami i odpowiedziami mogę ułożyć ja
 
#8
teoretycznie można napisać "zabezpieczenie", które wyrzucałoby komunikat "aby rozwiązać zagadkę mistrza zamknij pozostałe karty", ale zdecydowanie mniej roboty byłoby przy robieniu ograniczenia czasowego i myślę, że 10/15 sekund by spokojnie wystarczyło.

jak już wspominasz, że mało kto wie o dokonaniach Matti Nykänen'a, to dodam, że jeszcze mniej osób wie, iż Armin Kogler jako pierwszy zdobył kryształową kulę dwa razy z rzędu. co prawda Małysz przebił to zdobywając kryształową kulę trzy razy z rzędu, ale to wiele lat później. wiele jest takich ciekawostek o skokach narciarskich, o których nikt nie ma pojęcia.
 
#9
(01-26-2015, 23:43)zaba82 napisał(a):  pytania wraz z mistrzami i odpowiedziami mogę ułożyć ja

Ja ci zawsze moge pomóc, bo myślę, że 100 pytań to za mało bd Smile
 
#10
A z drogiej strony jak ja je wszystkie uloze to pewnie nie bede bral w tym udzialu bo odpowiedzi bede znal wiec przyda sie pomoc jakby pomysl przeszedl
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości