Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odwolanie chat
#1
Nick, Cody Rhodes ID:486
Od kogo otrzymano bana:Norbercik
Data i godzina otrzymania bana:20;18
Powód bana:Kłótnia na chat
Krótki opis zdarzenia:http://screenshooter.net/3710233/bktxgbw ten gracz mnie wyzywał i nic nie dostał a ja się broniłem i dostałem bana na chat za nic -,-
 
#2
Misiek dostał bana tak samo jak Ty. Cody tak samo prowokowałeś go do takiego zachowania tekstami "Bana mu", "Obraza ban!"...

Dając bana kierowałem się:
"7. Prowokowanie, kłótnie na czacie będą surowo karane (każdy uczestnik kłótni może zostać ukarany)"

Poczekajmy na wypowiedź osoby wyższej rangi.
 
#3
No i co ? powinieneś coś z tym zrobić wcześniej a nie wyzywał mnie a Ty nic dopiero potem i mi bana na tyle co on a ja nic nie robiłem...
 
#4
Cody, byłem zajęty. Prócz gry mam też życie realne, nie mogę spędzać całego dnia na komputerze. Kara nie jest duża 1 dzień blokady czatu. Na pewno dasz radę. Tego co zrobiłem nie cofnę(mam taką opcję, ale tego nie zrobię).

Norbercik napisał(a):będą surowo karane
To jest min. jakie mogłem dać, są mniejsze kary, ale nie będą stosowane prze zemnie.
 
#5
Jak byłeś w grze jak on to pisał... Byłeś przy tym to jak mogłeś tego nie widzieć ;] Ban jest nie słuszny i niesprawiedliwy tyle mam do powiedzenia.
 
#6
Cody napisał(a):Jak byłeś w grze jak on to pisał... Byłeś przy tym to jak mogłeś tego nie widzieć ;] Ban jest nie słuszny i niesprawiedliwy tyle mam do powiedzenia.
Byłem na czacie ale nie było mnie przed komputerem Smile
 
#7
Yhm i nagle wbiłeś i ban fajnie...
 
#8
Jeżeli widział bym taką sytuację to bym prędzej zareagował.

Nie mnie to oceniać. Sprawa osób z wyższą rangą, oni uznają czy słusznie postąpiłem.

Pozdrawiam Smile
 
#9
Jak za takie coś bany dostaje się to ja dziękuję Kończę grę nie widzę przyszłości tej gry...
 
#10
Jak dla mnie ban słuszny to nie ty decydujesz za co karać na czacie i sugerowanie co Norbercik ma robić było głupie


Już nie będę robić nowych tematów ale ma zastrzeżenie jeszcze do tych waszych rozmów na temat jakiegoś (wg) jak dla mnie to reklama punkt w regulaminie mówi jasno

4. Zabrania się reklamowania innych gier via www (umieszczanie skrótów gier www będzie również traktowane jako reklama)

nikt nic z tym nie robi a codziennie jest tego pełno na czacie
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości