Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu do gry?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
66.67%
4 66.67%
Nie
33.33%
2 33.33%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S2] Różnorodność Turniejów
#1
ID/nick z gry:72/De Lorenco
Pomysł:Urozmaicenie turniejów
Opis pomysłu (min. 50 słów):Chodzi mi o to że w grze wszystkie turnieje wyglądają tak samo jak PŚ czyli za zwycięstwo 100 pkt itd a można by było zrobić np że zbierało by się punkty z I i II serii przez 3 konkursy i by ta osoba wygrała co ma najwięcej można by dać turniej w którym konkursy odbywały by się bez sędziów lub też turniej z bezwietrznymi warunkami ciągle na 0.0 można tez dodać system KO
 
#2
KO tak, ale tylko w odpowiednich turniejach, reszta nie.
 
#3
KO to proponuję w T3S, TP,T5P
 
#4
KO moglo by byc ciekawe jestem za
 
#5
Bardzo dobry pomysł jestem za
 
#6
(01-28-2015, 16:39)De Lorenco napisał(a):  można by było zrobić np że zbierało by się punkty z I i II serii przez 3 konkursy i by ta osoba wygrała co ma najwięcej
Cytat: można tez dodać system KO

Można dać to w jednym, np: T3S lub TP Wink
 
#7
lepiej w t3s tak jak w t4s w realu
 
#8
system KO w Turnieju 3 Skoczni, sumowanie punktów (noty) z każdego konkursu w Turnieju 5 Państw lub Północnym. z tymi bezwietrznymi warunkami to by było bez sensu. po to jest wiatr, żeby wiał. Tongue
 
#9
Jetsem tego samego zdania co Gazior, teraz tylko trzeba zdecydować Gdzie by był system KO ( w jakim turnieju) i te sumowanie not w jakim, ale co do tego z sumowaniem not to proponuję, że np. T3S do klasyfikacji generalnej PŚ nie dostajemy pkt. za pojedyncze konkursy tylko na koniec Turnieju By były przyznane pkt dla zawodników najlepszych we wszystkich 3 konkursach Smile Ile pkt ? Proponuję pomnożyc przez 4 te pkt. które dostaje się w zwykłych konkursach Smile
Wtedy takie turnieje miałby większe znaczenie w kalendarzu Big Grin
 
#10
Z tym systemem KO to nie wiem czy akurat będzie miało to jakiś większe znaczenie. Przecież i tak kto ma się liczyć w danym turnieju to mu ten system KO i tak nie będzie raczej przeszkadzał, bo jak by nawet przegrał w parze to wejdzie i tak jako szczęśliwy przegrany (chyba, żeby w tym systemie nie było by LL). Już wydaje mi się sprawdził by się lepiej system, testowany podczas ubiegłorocznej LGP, czyli:
Przed każdym konkursem zawodnicy startują w kwalifikacjach. Następnie po nich zostają oni podzieleni na cztery grupy po 12 zawodników. Awans do drugiej serii konkursowej uzyska po 6 najlepszych zawodników z każdej z grup. Decydować więc o tym ma zarówno runda kwalifikacyjna jaki i obie serie konkursowe. Czyli do rundy finałowej przechodzi 25 zawodników, którzy uzyskali największą sumę not z rundy kwalifikacyjnej, łącznie z rundą konkursową. Klasyfikacja całego konkursy jest obliczana ze wszystkich 3 rund. Punktuje 30 zawodników.

PS Przydało by się coś takiego także i na s1Smile
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości