Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jak oceniasz pomysły ?
Ankieta jest zamknięta.
Jestem za obydwoma
66.67%
2 66.67%
Jestem za pierwszy
0%
0 0%
Jestem za drugim
0%
0 0%
Jestem przeciw pierwszemu i drugiemu
33.33%
1 33.33%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{S2]Reprezentacja
#1
ID/nick z gry:[b]hans_1986 (ID: 106)[/b]

Pomysł: Powołania do reprezentacji drużynowej z PN  i  Zmiana mechanizmu  przydziału ilości miejsc w reprezentacji. 
Opis pomysłu (min. 50 słów): 
1)Wpadł mi do głowy pomysł żeby  móc do reprezentacji drużynowej móc powoływać zawodników z pucharu narodów.  Obecnie  selekcjonerzy maja problem ze złożeniem  reprezentacji. Np  u mnie w reprezentacji są osoby co chcą skakać w PN. I mam problem ze skompletowaniem  składu. A gdyby PN traktować jak zawody dla amatorów. To dalej jest to start indywidualny.  I nie powinno się utrudniać życia selekcjonerowi  i gracza skaczącym PN. Wiec drogą kompromisu jest  możliwość ich powołania do kadry drużynowej na puchar drużynowy czy mieszany. Kalendarz jest zbudowany tak że  bezproblemowo  powołać takich graczy.  Według mnie gracze nie przeszkadzało by taka możliwość i pozwoliła by zrealizować zadania ze startem  ileś tam razy w pucharze drużynowym. Selekcjonerom i zastępcą ułatwi to kompletowanie kadry na zawody drużynowe.  
2) Przerobić obecny system podziału kwot startowych ze stałej ilości miejsc dla danej reprezentacji na zmienna np w zakresie 10- 6 zawodników. A mechanizm był by liczony w ten sposób że   zliczało by się  punkty  z poprzedniego etapu  z reprezentacji  zawodników  pucharu świata + puchar świata drużynowy. Robiło by się ranking  i według zajetego miejsca przypisywało by się kadrze liczbie zawodników do startu.  I analogicznie  dla pucharu kontynentalnego.   tyle że kwoty startowe  dla pucharu kontynentalnego mogły by być większe by gracze mogli  gdzieś poskakać.  Podanych kwot nie trzeba by też w całości zapełniać a wiadomo czym to skutkuje zmniejszeniem szansy na większą kwotę startową dla reprezentacji. I wydaje mi się ze rywalizacja będzie ciekawsza i trudniejsza. 4 
 
#2
1 dla mnie odpada od razu.
 
#3
Pierwszy pomysł na nie. Gracze muszą wybrać, albo występy w kadrze, albo w PN. są problemy w niektórych reprezentacjach z skompletowaniem składów, ale to początek serwera, z czasem będą osoby żeby wypełnić składy.

Druga propozycja wydaje się dość ciekawa i myślę, że uatrakcyjniłaby rozgrywki. ale z drugiej strony jak to wprowadzić to dopiero w drugim sezonie, aby każda reprezentacja zebrała chociaż tyle graczy, by wypełnić składy. niech każdy ma szanse powalczyć o większe kwoty startowe, a nie tylko te reprezentacje którym skrypt przydzielił większą ilość graczy. podsumowując, pierwszy pomysł jestem na nie, drugi na tak, ale nie w pierwszym sezonie.
 
#4
Pomysł: Puchar SJ
Był by to puchar reprezentacji w którym reprezentacja dostawała by punkty:
- za każde zawody, czterech najlepszych reprezentantów w danych zawodach w PŚM, PŚK, PK
- za każde zawody reprezentacji w drużynówkach(PDM, PDK, PDJ)

Na podstawie wyników tego pucharu mogły by być przydzielane kwoty startowe
 
#5
To raczej Ranking zawodów Sj Tongue Już jeżeli te kwoty startowe, to wiadomo ze jeżeli skacze się u siebie to można wiekszą ilosc graczy wystawic... np. w PŚ 12, w PK-15
 
#6
(02-03-2015, 21:29)Cytrus napisał(a):  To raczej  Ranking zawodów Sj Tongue Już jeżeli te kwoty startowe, to wiadomo ze jeżeli skacze się u siebie to można wiekszą ilosc graczy wystawic... np. w PŚ 12, w PK-15

moim zdaniem to by bardziej zależało od kwot startowych. np. dana reprezentacja może wystawić 6 zawodników w PŚ, skacząc u siebie może wystawić dodatkowych 6 to daje 12. jeśli mogłaby wystawić 4, dodatkowe 6 skacząc u siebie to 10. czyli mam na myśli to, że skacząc u siebie można by wystawić 6 dodatkowych zawodników, a nie łączną, stałą, określoną liczbę razem z kwotą startową.
 
#7
Ten twój chyba lepszy Tongue
 
#8
(02-03-2015, 21:29)Cytrus napisał(a):  To raczej  Ranking zawodów Sj Tongue Już jeżeli te kwoty startowe, to wiadomo ze jeżeli skacze się u siebie to można wiekszą ilosc graczy wystawic... np. w PŚ 12, w PK-15

Nie ranking bo za to też były by nagrody Wink za zajęte pozycje w tym pucharze. Na podstawie miejsc w tym były by te kwoty startowe. minimum to 5 lub 6 na reprezentacje, max 8-10. Na własnych obiektach dodatkowych 4-5
 
#9
jestem na nie zdecydowanie
to bedzie następne ułatwienie dla najlepszych reprezentacji
najlepsze mają najlepszych zawodnikó i zdbywają wysoki miejsca i kase a te słąbe nie będa miały jak
 
#10
a jaki wpływ ma reprezentacja ma za graczy ? i jeszcze w zawodach indywidualnych ?
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości