Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: pomysł
Ankieta jest zamknięta.
tak
66.67%
2 66.67%
nie
33.33%
1 33.33%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kosz] S2 Pojedynki
#1
Id 70 Dusty Korek
S2


Pojedynki odbywały by się w 3 osobowych zespolach dla utrudnienia rozegranie pojedynku będzie wyglądało tak ze w propozycjach nie będzie wiadomo jaki skład jest w zespole przeciwnym .Do tego zespoły nie będą mogły tworzyć np 3 pierwsze osoby z rankingu i na dodatek będą musiały być obie płci 2+1 .podczas wyboru składu  założyciel  danego zespołu  będzie miał  obostrzenia co do skladu by nie wybierać najlepszych i osoba która będzie chciała złożyć skład będzie wysyłać tak jakby powołanie i Droga osoba musi je przyjąć .taki pojedynek odbywał by się raz dziennie a nagroda za zwycięstwo do ustalenia 
 
#2
Dostosuj się do wzoru Smile
Propozycja nawet fajna, ale według mnie nie tak ze muszą być obie płci 2+1 , wiadomo dziewczyn jest mniej. I co wtedy jak np gracze zrobią team 15, 7, 4 w ranku a po jakimś czasie bd w top3 to co wtedy ich team zostaje usuniety ?
 
#3
trochę te "ograniczenia" bez sensu. w takiej grupie powinni być zawodnicy, którzy chcą być bez względu na to, ile mają umiejętności. np. gra sobie trójka znajomych, 4, 5 oraz 6 w rankingu i co, nie mogą być razem w drużynie? bez sensu jak dla mnie. tak samo bez sensu jest to, że musiałaby być kobieta. jak napisał Cytrus kobiet jest mniej. powstałoby kilka drużyn i co? zabrakłoby kobiet i więcej drużyn by nie mogło powstać.
ja tak to bym widział:
według mnie pojedynek byłby całkowicie losowy. w pojedynkach by dodano zakładkę "pojedynki drużynowe", dodać w tej zakładce ranking drużyn oraz opcję "losuj drużynę". pojawia się pytanie, na jakiej skoczni rozgrywane by były pojedynki? jest kilka możliwości:
a) w mieście, w którym jest założyciel grupy losującej przeciwnika;
b) na skoczni w kraju założyciela grupy losującej przeciwnika;
c) każda grupa dostawałaby skocznie o losowym punkcie HS (bez możliwości rozbudowania) i pojedynki byłyby rozgrywane na skoczni losującej przeciwnika.
ilość pojedynków byłaby nieograniczona, lecz wylosować przeciwnika dana grupa mogłaby tylko raz. dlaczego w takim razie nieograniczona? przecież inne grupy mogą Nas wylosować, wtedy pojedynków byłoby kilka. jestem też za tym, aby w drużynie były 4 osoby (jedna rezerwowa). za zwycięstwo nie dostawałoby się nagród, lecz punkty, które później założyciel grupy mógłby wymienić na nagrody. za przegranie 0pkt, za wygranie 1pkt. przykładowe nagrody:
5pkt - po 15PE dla każdego członka drużyny;
10pkt - po 50000 dla każdego członka drużyny;
15pkt - po 30 losowej umiejętności dla całej drużyny;
20pkt - po 40 PE dla całej drużyny;
25pkt - po 3 karnety na TnS dla całej drużyny
30pkt - po 100000 dla całej drużyny;
50pkt - po 5PP dla całej drużyny.
oczywiście to tylko takie przykładowe, można wymyślić o wiele więcej oraz inne nagrody.
 
#4
Bardziej chciałem by drużyny dobieraly się codziennie by nie ustalać stałych składów od tego jest liga 
po drogie skocznie były by losowanie co do każdego sparingu by nie było ustawiania pojedynków
i wybór  graczy był  selekcjonowany względem um by nie było przewagi jednej drużyny nad innymi względem rankingu 
 
#5
I np. Jeden zawodnik od 1 do 40 miejsca drogi zawodnik 41 do 100 miejsca i trzeci 101 do końca listy 
 
#6
nawet jakby dobierały się codziennie drużyny, to i tak osoby, które są razem np w klubach, lub się znają codziennie by siebie zapraszały więc składy drużyn byłyby takie same, a co za tym idzie to, że codziennie od nowa zapraszać do drużyny nie ma najmniejszego sensu skoro i tak w większości składy by były za każdym razem identyczne. a takie ograniczenie jak podałeś wyżej jest bez sensu. max 3-4 drużyny by powstawały, bo od 101 miejsca w rankingu nie ma chyba osoby, która jest aktywna codziennie, albo jest ich max 5.
 
#7
Lepiej jak napisał BBC bo jakby juz codziennie zmieniał się skład to by nagród nie mogło byc...
 
#8
W takim razie proponuje tygodniowe losowe Pojedynki po trzech zawodników w ustalonych składach przez graczy i na końcu nagroda za zwycięstwo w zależności od ilości punktów 
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości