Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta
#1
Mam taką prośbę do administracji, aby do gry została dodana ankieta z 2 ważnymi pytaniami:
  1. Czy chciał(a)byś, aby rywalizacja o najwyższe miejsca, dotyczyła większego grona graczy?
  • Powinno się dążyć do jak największej liczby takich graczy.
  • Mogło by ich być tych graczy trochę więcej.
  • Dobrze jest jak jest.
  • Miejsca w konkursach powinny być zajmowane, tylko na podstawie posiadanego potencjału.
     2.  Czy chciał(a)byś w grze więcej taktyki?
  • Zdecydowanie.
  • Mogłoby być jej trochę więcej.
  • Dobrze jest jak jest.
  • Nie powinno być jej w ogóle.
Myślę, że są to naprawdę ważne pytania i mogą być przede wszystkim takim kierunkowskazem, w którą stronę gra ma pójść. Sam nawet miałbym parę pomysłów co do funkcjonowania gry, ale zanim zaczęło by się jakieś większe zmiany wprowadzać, to uważam dobrze by było znać nastawienie innych graczy do takich spraw, jak chociażby w tych pytaniach.  
 
Odpowiedz
#2
Jeżeli ankieta ma być tylko na pierwszy serwer to dobrze jest napisana, jeżeli na oba to tam w 4 kropce pierwszego punktu na końcu dać " lub współczynników"
Co do większej rywalizacji możemy zastosować manewr który kiedyś zastosowaliśmy(dawno temu, przed tym były też bardzo małe skoki), ale ten zabieg spowoduje też zmniejszenie minimalnej wartości jaką mogą skoczyć skoczkowie
 
Odpowiedz
#3
Ankietę pisałem pod s1, bo na s2 nie gram i nie wiem jak to tam wszystko wygląda. Myślę jednak, że jak najbardziej można by ją tam przeprowadzić.
A coś więcej może o tym manewrze? Zaciekawiło mnie to Smile

 
 
Odpowiedz
#4
To jest w kodzie, hmm... trochę trudno to wytłumaczyć, na pewno zmniejszy sie dolna granica skoków oraz różnice między graczami będą miały trochę mniejsze znaczenie, ściśniemy czołówkę. Ale wiadomo że duża przewaga w um/potencjale to dalej będzie duża i trudna do przeskoczenia, ale było by łatwiej.

Etapy wprowadziły taktykę, nie wiem co jeszcze można by wprowadzić.

Co do ankiet to można je wprowadzić na obu serwerach i zobaczyć, a zmiany można tylko na jednym w razie czego Wink
 
Odpowiedz
#5
pewien rodzaj taktyki też mogłoby wprowadzić to co pisał Cytrus (o ile dobrze pamiętam, to Cytrus pisał Tongue) w którymś temacie - dodać specjalnie umiejętności żeby można było rozwijać zawodnika typowo pod skocznie normalne/duże/mamucie. to by wprowadziło pewne elementy taktyczne i różnice, ponieważ jak ktoś by sobie to podzielił mniej więcej równo to by skakał dobrze, ale i tak by tracił do tego, co poleci na max. w mamuty itd. można pomyśleć i wymyślić sporo rzeczy, które by wpłynęły na to, że w każdym konkursie byłby w stanie wygrywać ktoś inny. na początek proponuję dodać tą ankietę do gry, a później (jeśli to przejdzie) myśleć nad nowymi elementami taktycznymi. punkty na etap wprowadziły też trochę zamieszania, ponieważ (przynajmniej na S1 to zauważyłem) że jak ktoś 300 tysięcy um da 0 pkt i ktoś 100 tysięcy um również da 0pkt to skaczą podobnie i te 200 tysięcy um prawie nic przewagi nic nie daje w zawodach. więc nowe elementy taktyczne może by jakoś na to wpłynęły.
 
Odpowiedz
#6
BBC dobrze pamietasz Smile A co do ankiety to też jestem za tym by była wprowadzona, chyba duzo czasu to nie zajmuje i w niczym nie przeszkadza Tongue i jak gracze bd chcieli wiecej taktyki, to opisze to z tymi skoczniami Big Grin Bo mam na razie 2 mozliwości co do nich Smile
 
Odpowiedz
#7
Co do tych skoczni normalna/duża/mamut to ja też mam pewien pomysł Wink
 
Odpowiedz
#8
Ja właśnie głównie po to chcę, żeby ta ankieta była przeprowadzona, bo ja też mam pewien pomysł co do gry, ale chciałbym jeszcze wcześniej się upewnić, co do innych graczy. Bo jak inni gracze nie będą chcieli zmian, to mój pomysł w takim wypadku nie będzie miał sensu. Pomysł dotyczy wprowadzenia proporcji między umiejętnościami, czyli odpowiedniego stosunku procentowego między każdą umiejętnością. Jednym z głównych elementów pomysłu są również skocznie, ale żeby to wyjaśnić to musiałbym się już trochę bardziej rozpisać Smile
 
Odpowiedz
#9
To poczekajmy na decyzje Pawła, to fajnie że macie również propozycje co do podziału na skocznie Smile Możliwe że mamy te same, ale to jak juz doda ktoś to wtedy najwyżej się dopracuje Smile
 
Odpowiedz
#10
Ja chce to połączyć z doświadczeniem Wink więc nie wiem czy ktoś na to jeszcze wpadł czy nie :p nie zgapiać pomysłu bo ja jeszcze musze zrobić obliczenia :p
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości